Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit gondoltok a Titokról?...

Mit gondoltok a Titokról? Működhet?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el olvasni a Titok c. könyvet,és reménykedem benne,hogy tényleg hatással lesz ez a pozitív hozzáállas a jövőmre. Nektek mik a tapasztalaitok,megérte kipróbálni?
2013. ápr. 6. 00:56
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Igen szerintem igaz,csak annyival megtoldanám,hogy ha szar kedved van sokkal inkább rosszat lehet bevonzani,legalábbis én ezt tapasztaltam eddig.Meglett amit szerettem volna,csak nem olyan jól mint akartam,hanem kiegészült valami nem jó dologgal is.
2013. ápr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek. Igen ez benne is van ha jól emlékszek, hogy nem elég elképzelni amit meg szeretnél valósítani, át is kell élned, tehát úgy kell érezned, mintha már élveznéd a vele járó örömöket.
2013. ápr. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azért titok mert még senki sem jött rá h miként működik, mindenki csak találgatja, vki ír egy hangzatos könyvet sokan meg elhiszik neki ahelyett h maguk keresnék a titok nyitját...
2013. ápr. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tehát nagyon kell akarni és nagyon tenni érte,hogy megvalósuljon.Ábrándozol egy dologról,de nem teszel érte semmit abból bizony az ég egy adta világon semmi sem lesz,ha mégis lenne az csak a merő véletlennek köszönhető.Ha viszont akkora erővel cselekszel amekkorával ábrándoztál volna,bizony az meg fog valósulni.Akkor meg minek becsapni az agyunkat,ahelyett inkább pihentesd.Eddig megvoltál a titok nélkül is,meg leszel ezután is hidd csak el.
2013. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
amiről te beszélsz az a vonzás törvénye és működik,de ha pontosabb képet akarsz kapni róla akkor szerintem ne azt a könyvet olvasd,vannak annál sokkal jobbak is,a neten is van rengeteg cikk
2013. ápr. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5-ödik válaszoló!Megkérdezhetem tőled,hogy hogyan működik a vonzás törvénye?Köszönöm.
2013. ápr. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha nagyon akarsz és görcsösen melózol negativ leszel. A vonzás pozitiv erő. Ha valaki negativ nem jó jövőképet josolok neki mégha jó tervei is vannak. A titok nyitja az egyszerűség az állandó harmonikus jókedv és ne gondolkozz úgy mint mások. Kicsit lehet durván hangzik de szard le mit gondol a másik, a társadalom és a rendszer. Saját utadat kövesd boldogan egyszerűen és könnyen.
2013. ápr. 15. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!