Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mellnövelés agykontrollal,...

Mellnövelés agykontrollal, koncentrációval? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 22:16
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
11%

Válasz a kérdésre. Szerintem nem lehetséges.


Van egy nagyon jó tudományos módszer arra , hogy valamilyen gyógymód ami tényleg hatásos-e ez a randomizált kontrollált kettős vak teszt és a metaanalízisek amik ezek összegzései.


még semelyik "alternatív gyógymód " sem állta ki ezeket a tudományos próbákat, addig pedig szerintem felelőtlenség ilyen gyógymódokat propagálni.

2009. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
45%
Hacsak az a bajod, hogy kicsi a melled (relatív), akkor se azt, hanem az önbecsülésed, önbizalmad kéne növelni - ha agykontrollal, ha mással.
2009. szept. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
34%

Én a szomszéd lánynak kézrátétellel tudtam segíteni.

Neki a keble dagadt tőle, nekem a nacim.

Csak hinni kell benne.

:D

2009. okt. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is belevágnék a mellnövelésbe agykontrollal, van valami eredményed?
2010. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
56%
22:19! Mi a francnak vagy itt, ha nem érdekel. Azt hiszem aki befelé tud látni, az fejlettebb formában él, mint az aki olyan mint te. Ki az állat?
2010. máj. 9. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
85%
Nem kell számolni, hogy alfába menj! Az alfa azt jelenti, amikor elbambúlsz, és közben valamire gondolsz. Ez az amit még nem tudom mért nem mondott el senki? Ebben az álapotban, csatolod 1-10-ig a hitet, boldogság öröm érzetet, / a 10-es skála azt jelenti energia csatolás, amikor olyan örömöt csatolsz, amikor azt mondod, madarat lehet velem fogatni./ így a hit csatolás is vagy is elhiszem és ezt nem húzod át egy másik gondolattal, /megvalósul? vagy nem? / Film szerüen elképzeled magad a kiválasztott szituációban és ezt napjában, minimum egyszer lejátszod, erölködés nélkül. vagy is az ábrándozás, amit csinálunk, csak nem figyelünk oda hogy ez maga az agyunk programozása és amiért nem sikerül, az életünkben a megteremtése az az hogy a hit-érzést, ami energia csatolni kell, de nem mindegy pozitív, vagy negatív és milyen erősségű! Lehet Isten, univerzumtól kérni, de mind ehhezz az kell amit leírtam. Ami még fontos adj naponta hálát, hogy élhetsz, bármilyen is a körülményed, mert ami rossz az azért van mert nem szereted, tiszteled, becsülöd önmagad ahhoz, hogy másképp élj, mint minőség. Nagyon igaz az hogy Te teremted folyamatosan, gondolataidal az életed minőségi folyamatát, igaz mások is besegíthetnek ebben jól vagy rosszul, ez azt jelenti, amit mondanak mások rólad, vagy viselkednek veled szemben, ha elhiszed ollyanná válsz. Az a kérdés Te milyen akarsz lenni, lelki síkon, testi síkon, és elkezdesz magadon dolgozni.Nem gonoszanak vagy jónak születtünk, az hogy milyen vagy az a környezeted és önmagadtól függ. Ez igaz! De valójában Te milyen akarsz lenni a környezeted hatásán kívül, ez itt a nagy kérdés? Bár mit megváltoztathatsz, pozitívra és negatívra! a negatív környezetedet pozitívra, hogyan viszonyuljanak hozzád családod, barátaid, munkahellyed! amit gondolsz önmagadról amit elfogadsz, hogy gondolnak rólad az vagy! Ne eröltesd a gondolataid csak éld át, a koncentráció, nem egy azzal, hogy olyan dolgot akarj megvalósítani amit az érzelmi síkod és a tested nem fogad el! Kérdezd meg a tested melyik szavak azok amik jó érzéssel töltenek el! Gyakorlás és olyan nincs, hogy neked nem megy, nem vagy rá képes! Ha nem megy az azért van mert Te nem akarod!
2010. máj. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
87%

"Van egy nagyon jó tudományos módszer arra , hogy valamilyen gyógymód ami tényleg hatásos-e ez a randomizált kontrollált kettős vak teszt és a metaanalízisek amik ezek összegzései. "

bele carok én ebbe a tudományba, már bocs de azt sem tudták kimutatni, ha valaki egészséges, mért hal bele a bánatba. Talán azért mert, ezt akarta! Itt a válasz ki is mondta ez a teszt, VAK !!!!! Sokszor arra sem figyelünk mit mondunk vagy írunk le! Én oda figyeltem!!!

Minden gyógymód hatásos, ha hiszünk benne, ez lehet egy kocka cukor is! Minden azon múlik mit hiszünk el és mit nem! Sokan még azt sem tudják, hogy a szeretet szó valójában mit is jelent? Mindenki másképp gondolja! csak próbaként a googléban keress rá olvad el, és kérdezz rá bárkitől a környezetedben. Rá jössz, még önmagad is hogy jól vagy rosszúl értelmezed a szó jelentését! Sok tudományos módszer nem egy az igazságal! Mi is az igazság? Az amit Te akarsz igazságnak megélni, a saját gondolataid, vagy mások gondolatai befolyásával! Az hogy neked mi a jó azt Te döntsd el, lelki síkon és testi síkon. Más nem érdekes!Te vagy a fontos és senki más, ezután jöhet más, és az sem mindegy annak jó-e aki Te vagy. Kicsit eltértem igaz. De hogy értsd, nem megalkuvásról szóljon az életed és ne mások szerint akard élni az életed, úgy éld ahogyan neked jó! Egy pesszimista ember mellett, biztos nem tud boldogan élni egy optimista lélek! A nem tudás pedig nem mentesít semmi alol! Mindent megváltoztathatsz jóra, vagy rosszra, rajtad áll vagy bukik, csak kezd el miket is gondolsz nap mint nap önmagadról és másokról, mit fogadsz el, vagy nem és mit is szeretnél?

2010. máj. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel elég kevés kérdés van AK témában, megkérnék mindenkit aki olvassa, hogy akinek sikerült már megnövelnie a mellét agykontrollal írja le, hogy

-mennyi ideig csinálta

-mit csinált, hogyan csinálta

-mit csinált ha megingott a hite

-hízott-e.


Aki ír annak köszönöm.


Olvastam már, hogy ennek annak sikerült, de én szeretnék is beszélni olyannal, nem csak olvasni.

2010. máj. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
73%
Valahol már írtam az én módszerem :-) én úgy növesztettem a mellem, hogy meghíztam 20kg-mot és utána elmentem zsír oldó tornára, akor celenetix-nek hívták és 3/hó vissza fogytam vele a 20kg-mot a mellem meg maradt, mert speciális edzést csináltunk, onnan fogytam ahonnan kellett. Mivel azért ez gyors volt, ezért a bőr megereszkedése, 1-év amíg regenerálódik ahonnan a zsírt letornáztuk, kar, has fenék. Ez így 30-ezer forintomba került! Semmi sincs ingyen :-) Így az alakom 90-60-90 méretű lett. lehet hozzá bőr feszesítő krémet venni, de az sem olcsó. De én hittem abban, hogy megtudom csinálni, pedig, volt amikor olyan izom lázam volt, hogy az ágyról, lecsúszva nehezen álltam talpra, és a melegvizes fürdővel csillapítottam az izomlázat. Bár ez egy fogadás volt, szilveszterre így fogok kinézni! Ezt lassaban is lehet csinálni. Hát ahhoz hogy 1/hét alatt hízz 10kg-mot az sem volt piskóta, de imádok enni, és a caloria bevitelt jócskán megemeltem, és csak a muszájt mozogtam. Hogy milyen alakod lesz az azért függ a csontozatodtól, a test fölépítésedtől is. Pl. hosszú a dereked, hosszú a lábad stb. alma formájú vagy vagy körte, ezek mind közre játszanak az alakod formálásaban. A hited, önmagad bizalma, szeretete, megbecsülése. Előszőr így szeresd meg magad amilyen most vagy és utána akard a változtatást.Agykontrollal is lehet, de ahhoz sok mindent kell, rendbe raknod önmagadban előbb, hogy sikerüljön.
2010. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

azt mondják ne edzzek mellre mer akkor lefogy, max izmosabb lesz, de a popsim erősebb ha meg arra gyúrok, igaz feszesebb lesz, de nem vékonyabb, bár csontozattól is függ


nekem egy presszós 45 éves pultos nő mondta, hogy sovány vagyok, nem ilyen voltam, szedjek vitaminokat, meg járjak jógázni edzés helyett, ő is azt csinálja, és neki csökkent a zsírszövete combból hasból derékből, a melle mégsem fogyott olyan mértékben, vagy ha hízott mellre, akkor máshova nem kellett nagyon híznia, pedig ő is olyan alkat volt

és ha jógázik akkor csak tornázik és koncentrál, az energiát bevonzza oda ahová kell

elképzeli hogy ami lenn van, az fentre rakódik

2012. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!