Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » No szkeptikusok, ehhez mit...

No szkeptikusok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 25. 15:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
49%
Háhá, enyém az első komment! :D
2013. máj. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
45%
És a második is. Egyre jobb vagyok :P
2013. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%

"Tavaly rádöbbentem, hogy jól jönne egy új autó a tizenkét éves régi helyett..."


Ha akkora király a csávó, akkor eddig miért járt egy 10+ éves autóval??


Miért 12 év után jön rá, hogy jobb lenne egy új?


Minden ember álmodozik új autóról. Sokan játszanak is egy autóért. Valaki nyerni fog. Na a több tízezer új autóra vágyó és autóért játszó ember közül EGY EMBER nyert.


A többi több tízezer akiről ugyanez elmondható, miért nem vonzotta be az autót?????


Mert csak egyet lehet nyerni. Láss már tovább az orrod hegyénél.

2013. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Semmit. Hasonlísd már össze azok számával, akik próbálkoznak és nem sikerült. Hinnye milyen sikerességi arány, több ezer emberből 1... Mifelénk ezt hívják véletlennek.
2013. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A többiek nem vonzották be agykontrollal, csak vágytak rá, és ez nem mindegy.
2013. máj. 25. 15:29
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Én hiszek benne, mert én is agykontrollal vonzottam be, hogy első lehessek. No szkeptikusok, ehhez szóljatok hozzá! :D
2013. máj. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hiába voltál első, ha nem szóltál hozzá semmit értelmeset. :-)
2013. máj. 25. 15:34
 8/29 anonim ***** válasza:
49%

Öregem...Azt hittem hogy legalább Index vagy Origó lesz (nem mintha magas tudományos hitelessége lenne),de hogy Bors...Azt hittem ennyire mélyen még nem láttam semmit sem,de tévedtem.szerinted ő volt az egyetlen Ezotéria hívő a több ezer emberből?Biztosa nem.Akkor mégis miért ő nyert?Vagy egy lotósorsoláson miért nem mindig valami kristálygömbös,meditációs kuruzsló cigányasszony nyer?Pedig ők hisznejk ezekben a legjobban.Miért minden 1000 nyereményt kapják meg ők?Miért nem minden másodikat mondjuk?Ez egy baromság amit a kérdező sugallni próbál.Ilyen alapon akkor a legközelebbi autónyereményt megkapó személy is hivatkozhatna arra hogy "ez annak köszönhető hogy katolikus vagyok".de ha egy zsidó nyeri meg akkor ő meg a zsidóságát fogja hangsúlyozni,mint befolyásoló tényező.


Poliateista

2013. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Miért ehhez mit kéne szólni? Mit vársz itt?
2013. máj. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Azt, hogy a szkeptikusok belássák, hogy létezik ilyen. XD
2013. máj. 25. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!