Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » No szkeptikusok, ehhez mit...

No szkeptikusok, ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]

2013. máj. 25. 15:19
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

Nem egy és ugyanaz, csak hasonló


Fogalmam sincs a százalékról


Ha nem ad fel szelvényt, akkor hogyan működne?


Ők pusztán szerencsések


Hogy mi szükség? Jó megélhetés azoknak, akik terjesztik, és ha még működik is, akkor annak is, aki gyakorolja :-)

2013. máj. 26. 07:11
 22/29 anonim ***** válasza:
Én rendszeresen foglalkozom agykontrollal és több tanfolyamon túl vagyok már, de nem értem miért kell neked ennyire bizonygatnod az embereknek, hogy ez működik. Mindenki abban hiszem, amiben, és ez így van jól. Én soha senkit sem traktálok a nézeteimmel, teljesen felesleges.
2013. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Ha agykontrollos vagy, akkor lásd a kérdésem mögöttit. :-)
2013. máj. 27. 08:26
 24/29 anonim válasza:
Ne haragudj kérdező, én is agykontrollos vagyok, de én sem értem, hogy miért akarsz bárkit meggyőzni erről. Ezek a dolgok léteznek, de bárkit győzködni erről szerintem teljesen értelmetlen. Nekik semmilyen bizonyíték nem lenne bizonyíték.
2013. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Nem akarok én senkit meggyőzni, nem ez volt a szándékom ezzel. :-DDDDDD Csak felhúztak kicsit előtte, amikor ezoterikus témákról beszélgettünk és jöttek a trollok, meg a lepontozók.
2013. máj. 30. 15:17
 26/29 anonim válasza:
Értem. Nem szoktam nézegetni az ezoterikus témákat pont ezért. Pedig amúgy érdekelne.:)
2013. máj. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Lássuk csak, mit is szólok hozzá...

Adva van ugye Sándor, aki nagy bőszen bevonzza magának az autót. Ha nem így tenne, Ferenc nyerne, aki az új autójával még éppen időben érne be a szálkát nyelt feleségével a kórházba. Így viszont megözvegyül, és egyedül neveli két kislányát. Gratulálunk, Sándor!

2013. jún. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

:-DDDDDDDDDDDD

Ez jó válasz volt.

2013. jún. 5. 18:04
 29/29 anonim ***** válasza:
szerintem a mitsubishi jó autó :)
2013. jún. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!