Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Igaz hogy elő lehet hívni...

Igaz hogy elő lehet hívni halott rokonaim szellemét és kapcsolatba tudok kerülni velük?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 19:01
1 2
 11/16 pechman8 válasza:

A Bibliában gyakran található példa halottak megidézésére.

A Teremtő előtt ez utálatos. A Bibliai álláspont szerint ekkor nem a halott szellemével hanem bukott angyalokkal démonokkal kerül kapcsolatba az illető. Ezek a dolgok oda vezethetnek, hogy a gonosz szellemi teremtmények uralni kezdik valaki értelmét. Jézus gyakran szabadított meg embereket akik ilyen bajba kerültek vagy keverték magukat. A biblia így int: Mózes 5.18.10-11-ből:

" Ne találtassék te közötted, a ki az ő fiát vagy leányát átvigye a tűzön, se jövendőmondó, se igéző, se jegymagyarázó, se varázsló; Se bűbájos, se ördöngősöktől tudakozó, se titok-fejtő, se halottidéző; Mert mind útálja az Úr, a ki ezeket míveli...". Ez a Bibliai válasz. Számomra ez az irányadó!

2013. júl. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Biztosan meg lehet idézni őket egy darabig, amíg nem születtek újra. De ha valaki érzékeli a szellemeket, akkor egyszerűen érzékeli, hogy ott vannak-e a környéken, és fogja a kommunikációjukat. Némelyikük évekig ott marad azon a helyen ahol élt korábban. De egy idő után (hamar vagy sokára) eltűnnek a környékről és újra születnek egy új testbe, új névvel és új életet kezdenek, és nem emlékeznek semmire.
2013. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Persze költsél csak rá, aztán majd elhagy a családod, elúszik mindened, mert nem tudod abbahagyni a jóslatásokat.

Felejtsd el miekőbb! Te is beálhatsz majd az átvertek népes táborába!! :-)

2013. júl. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Igen lehet...Mediumon keresztul...a Mediumnak ez a kuldetese...90% ba bejon a rokon akire gondolsz...sok ember hiszi sok nem...halottol kerdezni nem szoktak...kerni sem...viszont tanacsot ad roviden...ha latja ...hogy valamibe hezitalsz...jo vagy rossz neked....en sem hittem .....jott a lehetoseg nyolc evvel ezelott....elmentem...tobben voltunk .....volt akinek nem jott be...nekem bejott... A medium elmondta a szellem...milyen korulmenyek kozott...vagy mibe halt meg ..ferfi vagy no...sok esetbe a keresztnevet is mondja.../mindent a medium tolmacsol/...olyan konkret dolgokat amirol senki nem tudott...amivel bizonyitanak...hogy ok leteznek es tudnak rollad...nagyon meghato.../zsebkendo legyen/....elmentem...nem bantam meg...viszont nem szabad akarkihez menni...sok a szelhamos...ilyen helyre nem jarsz havonta...jol gondold meg kihez mesz... Marcsi
2013. júl. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Alapesetben NEM! Ha a jósnő/bárki "előhívja" neked a szellemet, azon kívül, hogy általában pénzkicsikarós humbug, még ha sikerülne is, annak az ördögi, sátáni párját "kapod meg". Halál után az ember kómába kerül, a saját lelkét nem tudod elérni, így, ha nem a sátáni párjával akarsz beszélgetni, javaslom, ne próbáld meg.
2013. júl. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Egyébként pedig pechman8-cal értek teljesen egyet, ez csak kiegészítés volt. Egyáltalán nem biblikus, sőt, teljesen utálatos kérdés és próbálkozás!
2013. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!