Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehet igy szerencses, sikeres...

Lehet igy szerencses, sikeres egy depresszioval kuzdo csunya lany?

Figyelt kérdés

Minden nap elkepzeli es kimondja azt,hogy szerencses,boldog,szep? Ezen kivul elkepzeli azt,hogy boldog illetve felszabadult?

Emellett fizikai sikon megteszi azt ami rajta all...


Ezen kivul tudtok adni siker tippeket?


Koszonom! :))



2013. okt. 10. 23:00
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem minden lány szerethető valaki számára és te is meg fogod találni a párodat.

Nem igazán akarok adni tanácsot de egy esetemet megosztom veled. Egyik barátnőm szintén depressziós volt. Nekem nagyon szép volt, másoknak nem tetszett. Én nagyon szerettem de nem igazán akart közel engedni magához. Soha nem mondta, hogy szeret és még hat hónap után sem nyúlhattam a bugyijába mert egyszer lefeküdt valakivel és a szex közben meg akarta gondolni magát de a srác már nem volt hajlandó a közösülés megszakítására.

Szóval vártam de hiába. Általánosított a férfiakkal kapcsolatban. Pedig csak szeretnie kellett volna engem és egyszer jó lett volna ha kimondja. A vége az lett, hogy ő hagyott el mert nem bízott bennem és azt gondolta, hogy csak azért vagyok vele, hogy egyszer lefektessem.

Kívánom, hogy te boldog légy és ha az leszel akkor merd is kimondani.

2022. dec. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!