Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti milyen dolgokat mondogattok...

Ti milyen dolgokat mondogattok magatoknak meditáció közben és hogyan mentek le alfába?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 23:34
1 2
 1/14 Laylah ***** válasza:
Semmit. Zenével nekem könnyebb.
2013. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Elképzelek egy 10 fokos lépcsőt és megyek le egyre könnyebb vagyok,elengedem magam,elengedem a külvilágot és mire az utolsó lepcsőfokhoz érek alfaszinten vagyok.
2013. nov. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Salx Narval ***** válasza:
100%
Na, még egy korty és lent is vagyok.:D
2013. nov. 7. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lenyomok egy Moonwalk-ot és go.
2013. nov. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyan régóta meditálok már, hogy akármikor tudok kapcsolni alfa és béta között. Mélyebb szintekre ritkán megyek, szerintem azokat a szinteket inkább pihenésre vagy valamilyen ezoterikus tevékenységre jó használni. Théta/delta környékén már annyira lent vagyok, hogy szinte csak a nyálam tudom csorgatni, szóval nem igazán alkalmas pl tanulásra (persze ez lehet, hogy csak én vagyok :D)
2013. nov. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én már rég nem megyek alfába, már a gammánál tartok. Mostanában próbálkozok a deltával, néhányszor sikerült is, sőt, már az epszilont is láttam.
2013. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én csak befelé összpontosítom a figyelmem, és közben lazítom a végtagjaim. Előtte max annyit szoktam, hogy "Ez most a pihenés ideje, a napi problémákat a saját idejükben oldom meg."
2013. nov. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
Megiszok egy üveg vodkát, és lemegyek alfába :D
2013. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó válaszoló. Bárcsak tudnám miért gondolod azt, hogy a hozzászólásod vicces volt :) Tudod minek könyveltelek el amikor elolvastam? :) Nem fogod elhinni ! :) Egy IDIÓTÁNAK! :)
2013. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A 6/9 es is vicces volt. Azért hagyjuk meg.
2013. nov. 10. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!