Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ti milyen dolgokat mondogattok...

Ti milyen dolgokat mondogattok magatoknak meditáció közben és hogyan mentek le alfába?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 23:34
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nekem sajnos nem nagyon mennek ezek, és nem is értek hozzá, de csináltam már és szerintem sikerült is. Szerintem a lényeg épp az hogy ne gondolj semmire, ne mondj magadnak semmit, csupán legyen teljesen üres az elméd. Nálam legalább is így jött össze, bár ennél nincs nehezebb, mint semmire se gondolni.
2013. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 thatos válasza:

"Milyen dolgokat mondogattok..."Ha így állsz hozzá, biztos nem sikerül.

De:

Feküdj hanyatt egy sík, nem túl puha felületen, kényelmesen, a karjaidat tedd a tested mellé (lényeges, hogy ne érintkezzenek). A környezetedben legyen csend, és lehetőleg félhomály, ne zavarjon semmi. Csukd be a szemed, és kiindulás képpen próbálj arra gondolni, hogy baromian nehéz vagy, annyira, hogy szabályosan belesüllyedsz a fekvőhelyedbe!DE NE GÖRCSÖSEN AKARD!Csak gondolj rá.

Ha felkeltél, a tested lenyomatán láthatod, mennyire sikerült ellazulnod (eredetileg ezt homok-ágyban illendő csinálni, épp e miatt, több évig).Ha azt tapasztalod, hogy a teljes tested kirajzolódik a (homok)ágyon, akkortól kezdhetsz ISMERKEDNI a valódi meditáció ALAPJAIVAL.

És: mindezt ne kioktatásnak vagy leugatásnak vedd, én 12 évig csináltam, amíg kyoztam.

Próbáld ki!

2013. nov. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Meditáció közben alfába menni???


A meditáció 1 nagyságrenddel mélyebb szint az alfánál.

2013. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 B.Ági válasza:

Javaslom a Dr.Domján László meditációit a YouTube-n.

Csak akkor csináld ha hiszel benne és rendesen csinálod, különben nem ér semmit.

2014. máj. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!