Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lélekrezgetési gyorstalpaló:...

Lélekrezgetési gyorstalpaló: hogyan utazhatnék ingyen?

Figyelt kérdés
Sajnos megszorultam anyagilag, csak a legszükségesebbre költhetek, BKV jegyekre, meg bérletre például nem, pedig szükségem lenne rá, hogy eljuthassak egyik helyről a másikra. Hallottam egy alternatív módszerről, mikor a fejlett lelkek átrezgetik magukat a téren, egyesek még az időn is! Nem kívánok messzire menni, úgy tudom, erre különben is csak a fejlettebb lelkek képesek. Tudnátok segíteni, hogyan tanulhatnám meg gyorsan és eredményesen ezt? Már unom, hogy állandóan bujkáljak az ellenőrök elől, elfáradtam!

2013. nov. 18. 00:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teleportáld magad, nem értem, mi a gond.
2013. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Vagy vetítsd ki magad asztrálisan.
2013. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Szecsői Tibor ***** válasza:
100%
De Broglie szerint tulajdonképpen akkor is "átrezegsz" a téren, ha épp a 7-es buszon ülsz. Mission accomplished.
2013. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is voltam ilyen helyzetben, de kicsit máshogy csináltam. utaztam a BKV-val és a lélekrezgéseimet arra fordítottam, hogy elhárítsam a pufikabátos ellenőrök szellemeskedését, vagy, ha úgy igényelte az alkalom, gyorsabb rezgésre ösztökéltem a lábaimat, hogy a helyszínt lehetőleg a rendőrök kiérkezése előtt el tudjam hagyni. Nem nehéz :)
2013. nov. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha az asztrális utazás nem megy, akkor javaslom szerezz egy olcsó, használt kerékpárt! ;)
2013. nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
51%
erre egy jó megoldás az út szélén álva kezedben egy."fuvarért sz*pok tábla;-) ," garantáltan elvisznek bárhova
2013. nov. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Olvasd végig kérdező!

Ne haragudj, de szerintem neked nem erre van szükséged.

Az bajosan kivitelezhető, hogy fizikai testet "átrezgess" a tér egy másik pontjára. Ahhoz ismerned kellene egy olyan koordináta rendszert is ami akkor is a helyes pontot jelentené, ha nem egy gömbön helyezkednénk el. (Tehát pl. egy egyetemes koordináta rendszert.) Arról nem is beszélve, hogy ha ilyen képességet is megadott volna nekünk, akkor minek is kellenének a lábak. Akkor már menne a telekinézis és akkor minek kellenének a kezek? Van kezed, lábad, mert ezt a fizikai módot kaptad a helyváltoztatásra. Ez volt a legkézenfekvőbb.

Viszont van megoldás. Utaznod fizikailag kell, és mivel mi mindannyian egy ponthoz kapcsolódunk szellemileg, így lehetséges az, hogy ha már korábban alfa állapotban kialakítottál már számodra egy ilyen belső helyet (tó, szoba, kamra, labor...) megtanultad a gyors visszaérkezés módját, akkor pl. egy klasszikus kéztartással oda bármikor visszamehetsz és úgy formálod a környezeted kollektív hangulatát, éberségét, vagy helyzetüket, hogy téged ne vehessenek észre pl. a kalaúzok. Bár még most is szánalmasnak tartom, hogy valaki erre akarja használni az esetleges képességét!

Ha azt érzed, hogy ez az adott helyzetben nem sikerülhet, akkor nem szállhatsz fel arra a járatra, mert ott nincs elegendő olyan személy akik magatartása elterelheti a figyelmet rólad. Tehát az agykontroll a mentális világ manipulálása.

Én személy szerint ki nem állhatom, ha valaki haszonszerzésre kívánja ezt használni, mert ha megérted ennek a folyamatnak az okát, lényegét rá kell jönnöd arra, hogy nem használhatod gyarló módon.

Használatához el kell olvasnod pár agykontrollos könyvet. Ha elolvastad, már az fél siker lehet.

2013. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

"Ha elolvastad, már az fél siker lehet."

Tehát, ha gyarló emberi módon mégis anyagi haszonszerzésre akarod használni, akkor fél testedet már át tudod rezegtetni. A többi meg nyugodtan mehet busszal, hiszen ki a ménkű kér bérletet attól akinek deréktól lefele hiányzik mindene?

2013. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Kedves Miquel!

Neked aztán reagálnod kellett! Építő és hasznos dolgot mondtál a kérdező témájával rendkívül szoros kapcsolatban.


Szövegértésből egyest érdemelsz!

Az agykontroll használatához kell elolvasnia a könyvet, Nem valami csodás testrezgetéshez!

Kérdező számára fél siker, mert elolvasott egy ilyen típusú könyvet is! Levonhat belőle valami konzekvenciát.


Az biztató, hogy mindössze ebbe az utolsó mondatba tudtál bele kötni... Én naponta olvasom a bejegyzéseket és a fejemet fogom, vagy sírok a röhögéstől. Még a sajátomban is találtam kifogásolni valót, de NEM EZT!

Neked, csak ezt kellett volna elolvasnod, de sajnos sem sikerült maradéktalanul! Nem érted elsőre, de nem olvasod el még egyszer, hanem írod az ostobaságokat.

Tudod, mit, már csak azért se olvasd el még egyszer, hogy jól kitolj mindenkivel! Ezt is hosszabbra írom, hogy ne birkózz meg vele könnyen. De írj még ide sokszor! Jókat! Csalj mosolyt az arcunkra.

Megjegyzésed határozottan emelte a GY.I.K ezotéria szekciójának egyébként is sejtelmes fényét...

Köszönöm!

2013. nov. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9: az agykontroll épp akkora kamu, csak picit jobban meg van fogalmazva.
2013. nov. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!