Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lélekrezgetési gyorstalpaló:...

Lélekrezgetési gyorstalpaló: hogyan utazhatnék ingyen?

Figyelt kérdés
Sajnos megszorultam anyagilag, csak a legszükségesebbre költhetek, BKV jegyekre, meg bérletre például nem, pedig szükségem lenne rá, hogy eljuthassak egyik helyről a másikra. Hallottam egy alternatív módszerről, mikor a fejlett lelkek átrezgetik magukat a téren, egyesek még az időn is! Nem kívánok messzire menni, úgy tudom, erre különben is csak a fejlettebb lelkek képesek. Tudnátok segíteni, hogyan tanulhatnám meg gyorsan és eredményesen ezt? Már unom, hogy állandóan bujkáljak az ellenőrök elől, elfáradtam!

2013. nov. 18. 00:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#10.

Az bizony lehetséges. De soha sem lehet tudni...

2013. nov. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kedves 9-es. Ööö...., izé...

Valahonnan ismerem az agykontrollt. Honnan is? Ja, igen, 25 éve részt vettem egy tanfolyamon. Akkor méd id. Domján László tartotta. És mint az akkoriak közül senkinek, hosszú távon nekem se váltotta be a hozzá fűzött reményeket. És mielőtt kötözködni, vagy feltételezésekbe bocsátkozni kezdenél, jelzem: a hangsúly a hosszúú távon van. Átmenetileg képes elhitetni az emberrel ezt-azt, de aztán egyre több rés ütődik a merülésszint alatt, és bizony süllyedni kezd a bárka. Ne érts félre, nem kívánom, hogy részed legyen benne. De lesz. Addig is minden jót!

2013. nov. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Miquel!

9# vagyok. Elnézésedet kérem goromba megjegyzéseim miatt. (Chokító történt... :-) ) Azt gondoltam ,hogy egy tizenéves OFF-olta a kérdést. Mea Culpa.

Mondandóm lényege mindössze annyi volt, hogy olvassa el a könyvet, abból kiderül, hogy lehetséges-e számára az a "rezgés". Mert hogy az agykontroll rovatba írta ezt a kérdést. Az agykontroll pedig nem Jedy képzés..


A sok Heroes sorozat meghozza a hatását az emberek elméjében. Nem szeretem a kérdezőket élből sértegetni, és nem szeretem ha engem sértegetnek, miután írtam.


Én magam mindössze apróságokra használom. Nyugodtabb vagyok, kellemesebben érzem magam tőle, de nem szoktam tárgyakat reptetni vele...

Látom a korlátokat, és nem csalódott vagyok, hanem élek az ez nyújtotta esetleges előnyökkel. Beérem ennyivel. Nekem az is jó, ha nem kell csontkovácshoz járnom, hanem egy éjjel kiropogtatom magam ezzel és egy kis savarsaná-val...

Jól végig off-oltuk a kérdést... :-)

2013. nov. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Semmi gond, 9-es, emberek vagyunk. Nálam is előferdül, hogy elszakad a cérna, és gorombább hamgot ütök meg. :D
2013. nov. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!