Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Telekinézis? Segítség! Többi...

Telekinézis? Segítség! Többi lent.

Figyelt kérdés
Nos. Minden úgy kezdődött, hogy láttam a Carrie(2013) című filmet és érdekelni kezdett a telekinézis. Karácsony előtt egy héttel megpróbáltam azt a forgó kerekes gyakorlatot. Ment de nem sokat és nem sokáig. De nem adtam fel. Spontán tárgyakra koncentráltam épp ahol voltam kiszúrtam valamit és koncentráltam. Ugye karácsony tájékán sok a dísz és egyebek. Megpróbáltam mozgatni egy párat és csak úgy himbálóznak a díszek (zárt helyen, huzattól távol és messziről gyakoroltam). Az egyiket majdnem lefordítottam a falról. Meg is lepődtem mert nagyon messze álltam tőle. De amitől a frász tört rám hogy egyik este megmozgattam a szobámban a lámpát. Megint utána néztem és találtam a mikrotelekinézissel kapcsolatos kártyás gyakorlatokat. Elsőre ment mind. Hozzáteszem az itt leírtakat meditáció nélkül csinálom. Nincs ahhoz türelmem ami megint érdekes tényező. Abban segítsetek, hogy mit tegyek ezzel a dologgal. Tényleg az vagy csak játszik velem valaki(akár a saját agyam és érzékszerveim?)? Szkeptikusok ne írjanak és a bunkózást kerüljük. Utálok vitatkozni. Köszönöm annak aki végigolvasta és esetleg válaszol vagy ír rá valami értelmeset.

2013. dec. 29. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok szkeptikus, de most erre mit vársz?

Ha így működne, ha ilyen egyszerűen, akkor nem is lenne miről beszélni. Megnézem a Dragon Ball-t és "Áh, kipróbálom már mindenféle türelem nélkül a telekinézist". Aztán meg jé, sikerül is.

Fogd szépen a fényképezőgépedet/kamerádat, állítsd be videófelvevőre és vedd fel ahogy a "kezeddel" mozgatod és forgatod az utcai karácsonyi díszeket. Még így is lehet trükk, de utána beszélhetünk.

Tekintsünk el attól, hogy erről a jelenségről nincsenek egyértelmű bizonyítékok és hagyatkozzunk a többi emberre, aki állítása szerint tudja ezt csinálni: Más állítása szerint ép hogy megtud mozdítani valamit mert nagy erőfeszítésbe telik, vagy évekig gyakorol, neked meg egyből megy minden nehézség nélkül. De meditációhoz meg nincs türelmed..

Teljesen hiteltelen az egész, még bizonyítékok nélkül is.

2013. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát én kicsit hiszek neked :) én nem látta azt a filmet hogy pontosan mi volt benne de elolvastam amit leirtál és az a véleményem hogy mivel a nagybátyám eléggé istenhívő és mintha azt mondta volna hogy a bibliába az van hogy az ember képes megtenni ijesmiket csak hinni kell benne ( nem biztos hogy a bibliában írják de ùgy emlékszem bibliát mondott)
2013. dec. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pedig, ha nem ír értelmesebb, hozzá értő szkeptikus, aki ész érvekkel is alá tud támasztani, vagy cáfolni ezzel dolgokat, akkor semmi értelme nem volt annak, hogy te ezt most leírd, mert ez annyit jelent, hogy dicsekedni jöttél.


Vannak emberek, akik nagyobb előnnyel indulnak az életben, és képesek dolgokra, amikre mások csak akkor, ha sokat gyakorolnak. Az tehát korán sem igaz, hogy mindenki egyenlő esélyekkel kezd. Ugyanakkor mindenkinek elérhető minden, csak gyakorolni kell. Ha tényleg igaz, amit mondasz, akkor lehetséges, hogy van közöd a jelenségekhez, de ezt akkor érdemes megtanulnod kontrollálni, mert ártani is árthatsz másnak, vagy magadnak, ami gondolom nem a vágyálmod. Bár tény, hogy börtönbe biztos nem zárnának miatta, és ha elmondod is, legfeljebb hülyének néznek. Látod, ez a média egyik előnye.

2013. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"Szkeptikusok ne írjanak és a bunkózást kerüljük." - innentől kezdve nem sok értelme van beírni...



De legyen, tegyük meg mégis!



Mit tegyél?


KERESS VELE K*SOK PÉNZT!


Állj ki hivatásos, bűvészekkel felvértezett tudósok elé, csődíts össze annyi újságírót amennyit sak tudsz, csináld meg amit állítasz őelőttük, és KASZÁLJ ÁLLATI SOK PÉNZT, meg talán egy nóbeldíjat is!



Szerintem ezt csináld.


Vagy szokj le a hazudozásról.

2013. dec. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szecsői Tibor ***** válasza:

"Abban segítsetek, hogy mit tegyek ezzel a dologgal. Tényleg az vagy csak játszik velem valaki(akár a saját agyam és érzékszerveim?)? Szkeptikusok ne írjanak és a bunkózást kerüljük."

Mivel a hívők megerősíteni fognak, a szkeptikusok meg azt mondani, hogy csak játszik veled valaki, vagy nagyon unatkozol és kitaláltad ezt a történetet, így te tulajdonképp megerősítést vársz, ha nem vagy kíváncsi a szkeptikusok véleményére. Akkor meg azt írd, hogy "telekinetizáltam, jó voltam?!?!"...

2013. dec. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Kérdező, késő van és álmos vagyok, de annyit azért szeretnék hozzáfűzni, hogy káposztás nokedli krumplibogyóval, és ezt vedd halálosan komolyan!
2014. jan. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Weke Daka válasza:

Sziasztok!


Kb. 20 éve vettem egy könyvet, az a címe: "A mozgató gondolat" (rá lehet guglizni). Ebben le van írva egy egyszerű kisérlet, egy filléres szerkezet, amivel meggyőződhet mindenki arról, hogy ez működik-e neki vagy sem.


Mi a testvéreimmel kipróbáltuk, és mindenki tudta a kereket AKARATLAGOSAN mindkét irányba mozgatni. Arról van szó, hogy van egy papírból vagy alufóliából kivágott, hajtogatott kis (kereszt alakú) "kerék", melyet egy függőlegesen álló tű hegyére helyezünk, majd odatesszük mellé a kezünket pár centire, ügyelünk arra, hogy a légzésünket visszatartsuk, huzat ne legyen stb. és elkezdünk a forgásra koncentrálni. Mi kisérleteztünk azzal, hogy gondoltunk rá, hogy forduljon meg a forgásirány, ekkor sokszor a kerék lelassult vagy össze-vissza, ide-oda mozgott, de többször sikerült megfordítani az pörgés irányát. Ezután levontam a következtetést, hogy nem légmozgás kelti a forgó mozgást.


Hozzáteszem, hogy nem tudtam ezzel mit kezdeni, és nem tudtam 100-ig elhinni, amit látok, de tény hogy mindannyian tudtuk mozgatni a kereket és akaratlagosan megfordítani az irányt. Nagyobb tárgyak mozgatása, vagy apró tárgyak arrébb mozgatása eszembe sem jutott.


Próbálj meg nagyon-nagyon könnyű tárgyakat pörgetni. Azzal kisérletezz!

[link]

itt olvastam a következőt:


"Néhány napos, vagy hetes (egyéntől függő) gyakorlás után a gúla már több méter távolságból is könnyedén forgásba hozható csupán az által hogy ránézünk! A forgás sokkal hamarabb elindul, mint ahogy az esetleg általunk keltett hő mozgásba hozhatná a köztünk és a detektor közti viszonylag nagy légteret..."


Na ez érdekes. Kedvem lett újra kipróbálni :)

2014. jan. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Weke Daka válasza:

Forrás: " [link] "

"Hasznos lehet még, ha szájunk elé vékony kendőt kötünk, a leheletünk okozta légmozgások minimalizálása érdekében. Miután egyszerű kis detektorunk forgásba jön, első reakciónkban arra gondolhatunk, hogy a kezünkből kiáramló hő hozza forgásba a gúlát. Ezt az alábbi tények cáfolják meg:


Néhány napos, vagy hetes (egyéntől függő) gyakorlás után a gúla már több méter távolságból is könnyedén forgásba hozható csupán az által hogy ránézünk! A forgás sokkal hamarabb elindul, mint ahogy az esetleg általunk keltett hő mozgásba hozhatná a köztünk és a detektor közti viszonylag nagy légteret...

Akkor is forgásba hozható a detektor, ha egy papírdobozba helyezzük, és csak egy kis figyelőnyílást vágunk a doboz oldalára és a lyukat vékony átlátszó műanyag fóliával leragasztjuk. A papír igen jó hőszigetelő, és a forgás sokkal hamarabb megindul, mint ahogy a hőáramlás sebessége azt lehetővé tenné.

A detektor néha forog, néha nem. Egyik pillanatról a másikra elindul, illetve leáll. Márpedig a kezünk viszonylag állandó hőmérsékletű. A forgásnak is állandónak és egyirányúnak kellene lennie…"

2014. jan. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!