Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt valaki aki látta a...

Van itt valaki aki látta a Titok c. filmet és be is váltak neki az ott elhangzott tanácsok?

Figyelt kérdés
Miket sikerült bevonzanod és mennyi idő alatt? Megváltoztatta az életedet hogy pozitívan gondolkoztál és mindig az lebegett a szemed előtt amit szeretnél? Én nem tom hogy lehet tartósan koncentrálni meg tényleg olyan pozitívan élni :S Hogyan sikerülhetne?

2014. jan. 3. 20:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
fuuu jól vesz@rtam attól a filmtől :S
2014. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Láttam,mondjuk úgy hogy nagyon hajhász egy film.

Elmondják az igazat is benne de nem hangsúlyozzák ki.

pl: Üzletember álmodozott egy luxus villáról,mikor még elkezdte. (hu és rájött hogy elérte.. hidd el melózott ő azért annyit hogy nem tudta mikor van este és nappal,és a karrierjén kívül másra nem is gondolhatott.Szerinted nem vicces hogy csak később jött rá hogy azt a házat vette meg amiről álmodozott? Aki nem csak a pénznek és a karriernek él,már a vásárlásnál rájött volna..)

Az hogy eladott x ezer könyvet... talált egy kitűnő marketing fogást,és mikor kínálkozott a lehetőség kihasználta.


A pozitív gondolkozás kell,mert motivál,célt rak eléd.

De 0-a munka nélkül ne várj semmit,mert ha pontosabban a film háttértörténetébe nézel,egyik szereplő sem csóró életmódból indult,egyik sem iskolázatlan,mindegyik kész üzletember alkat akik minden adandó lehetőséget kihasználtak.


Tegyél érte hogy érd el a céljaid,nem fog az öledbe esni.


ui: Szerinted ha ez létezne,ők miért árulják el neked?

Miért segítenének neked? Ha maguknak is megtarthatják..?

Csak tanulj törit,filozófiát,etikát,pszichológiát,és rájössz hogy milyen az ember.

Soha nem létezik tökéletes jó,nem lehet mindenki egyenlő mert az emberbe be van kódolva hogy neki több kell mint másnak, lásd : kommunizmus

Elv. mindenki ugyanannyit kap... mégis volt aki jobban élt,mégis volt elég lopás stb.


Szóval a sorsod kovácsa te vagy,ha elég erőt,és munkát fektetsz bele valamibe annak meglesz a gyümölcse.

Ha pedig van egy kis érzéked az üzleti ügyekhez,képes vagy karriert építeni 10-20 év és neked is meglehet a szép lakás,szép ház,gondtalan élet.

2014. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
KAMU! ! ! Az is csak a penzrol szol!
2014. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
48%
vonzaslufasz torvenye hagyuk mar
2014. jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A filmben a lenyeg az, hogy a gondolataid hatarozzak meg, hogy milyen eleted volt, van es lesz.Vagyis nem Isten vagy barki mas. Te magad. Ezert ajanlatos pozitivan gondolkodni. Bejon. Erdemes. nagy igazsagot kozol, amit eddig figyelmen kivul hagytunk.
2014. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

"Szerinted nem vicces hogy csak később jött rá hogy azt a házat vette meg amiről álmodozott?"

Na igen, annál a résznél felröhögtem :D


Igazából csak szeretnék valamit ami megtanítana pozitívan élni. Mert próbálkozok, próbálkozok, de visszaesek mindig a reménytelenségbe és hogy úgy se fog összejönni semmi.... Talpra szeretnék állni csak nem tudom hogy érjem el amit akarok. (A munka alap, nekem a belső kitartás, motiváció meg az optimizmus megtanulása kéne)

2014. jan. 3. 22:12
 7/17 anonim ***** válasza:

Kell egy személy aki biztat,és mindig ott van amikor valami bajod van. Esetleg a párod?

Bár jó lenne tudni pár háttérinfót,lehet mélyen van valami hiba,amit ha megoldanál azonnal könnyebb lenne minden.

2014. jan. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nincs párom, de már szeretnék :)

Szívesen adok háttérinfókat, ha az segít, csak kérdezzetek.

2014. jan. 3. 22:29
 9/17 anonim ***** válasza:
Férfi/Nő?
2014. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A Titokban az a legellenszenvesebb dolog, hogy baromira áldozathibáztató. Rosszul élsz? Biztos nem vagy elég pozitív! Igen, a szegénységben élő, írástudatlan, bántalmazott kisgyerek is biztosan "túl negatív", azért ilyen a sorsa. Ha a problémákat figyelmen kívül hagyjuk, és azt erőltetjük, hogy igenis a föld a béke és boldogság szigete, akkor az ilyen embereket köpjük arcon, mert elvitatjuk tőlük a valóságukat.

A világot nem azok viszik előre, akik szerint minden happy, hanem azok, akik kimondják: valami nagyon nagyon nem stimmel, és megpróbálnak rajta változtatni.

Most globális szinten írtam, de az egyes emberekre "kicsiben" ugyanez érvényes.


Tehát,kérdező, röviden: A pozitív gondolkodás önmagában jó dolog, de ne hibáztasd magad, ha nem tudsz minden pillanatban boldog lenni, ez természetes. ("csak a bolondok örülnek mindennek").

2014. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!