Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt valaki aki látta a...

Van itt valaki aki látta a Titok c. filmet és be is váltak neki az ott elhangzott tanácsok?

Figyelt kérdés
Miket sikerült bevonzanod és mennyi idő alatt? Megváltoztatta az életedet hogy pozitívan gondolkoztál és mindig az lebegett a szemed előtt amit szeretnél? Én nem tom hogy lehet tartósan koncentrálni meg tényleg olyan pozitívan élni :S Hogyan sikerülhetne?

2014. jan. 3. 20:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

A mai társadalmi szociálpszichológia szerint szintén minden egyénnek maga hibája ha rosszúl él. Pszichológus is ezt tanulja és mondja


Az a kisgyermek akit bántalmaznak, elmondja másoknak és elveszik a szüleitől és korabeli gyerekekhez teszik intézetbe, ahol alkalmazkodik a többiekhez és boldogan él.

2014. jan. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De viszont tudást semmiképp sem lehet szerezni a filmben bemutatott módszerrekkel, és ha egy bunkó megszerez valamit ingyen, egy okosabb úgy veszi el ahogy akarja.
2014. jan. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Láttam, csak mosolyogni lehet az egészen...
2014. jan. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#9 Nő
2014. jan. 4. 18:26
 15/17 anonim ***** válasza:
61%
A film a g o n d o l a t alkoto, teremto hatalmara hivja fol a figyelmet. Ez egy univerzalis torveny, benne rejlik a vilag termeszeteben, nem emberek talaltak ki, mindenkire ervenyes !!! Sokan nem ertik hogyan lehetseges ez, nem hiszik el ...
2014. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon régen láttam, de még azelőtt tisztában voltam ezzel, vagyis inkább hogy vannak ilyen elméletek. Szerintem ez a film csak arra jó, hogy egy kicsit "megvilágosítson". Attól, hogy megnézted, még semmi sem fog változni, ellenben ha a témában elkezdesz kutakodni, akkor lehet. E szerint az elmélet szerint, ami a filmben is van, az univerzumnak vannak bizonyos törvényei, amiket nem lehet megmagyarzázni, egyszerűen csak tapasztalat alapján fel vannak állítva, ahhoz hasonlóan mint a fizikai törvények, csak előbbi nem éppen köztudott, és mivel nem annyira megfogható, nem bizonyítható úgy, mint pl. a garvitáció lézetése, ezért vitatott dolog, de szerintem van benne valami. Énis inkább ebben hiszek, mintsem mindenféle Istenségben. Ugyanakkor nehéz elfogadni ezt, és értelmezni, mert ezek nem az emberi logika, az erkölcsnek megfelelően működő dolgok. A lényeg, hogy ahhoz hogy alkalmazni is tudd ezeket a dolgokat, elég mélyen bele kell ásni magad a témába, autoszuggessziót alkalmazni, stb. és elég sok kitartás kell hozzá. Egyébként van még számos olyan törvényszerűség, ami nmegérne egy misét, és órákon át lehetne róla beszélgetni, de ez nem az a hely...
2014. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
68%

Én is láttam és működik is.Mindig is működött az életemben is csak eddig nem vettem észre.Hányszor van olyan hogy beszélsz valakiről és megjelenik,vagy gondolsz valamire és megtörténik.Mondok egy példát ami velem történt.

Régebben elég sokat jártam ide-oda csavarogni,néhányszor bulizni. Egyszer este hivott az egyik barátnőm hogy buli van egy közeli faluban.Mondtam neki öltözzön fel,készülődjön el megyünk,nem tudtam hogyan nem tudtam mivel,csak azt hogy én ma este ott leszek.Kimentünk egy kocsmába megittunk egy két italt,egyszer csak be jött egy haverom,mennek a buliba van,két hely.És eljutottam. Vagy egyszer biliárdozni szerettem volna,kimentem a haverjaimmal,és csodák csodájára az egyik haveromnak maradt egy zsetonja még régebből. Nem nagy dolgok de ha tudom hogy valamit akarok,az igy vagy ugy de teljesülni fog.Nem értem hogyan vagy miért,de nem is akarom.Működik és kész:)

2014. jan. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!