Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miert tapasztalom ezeket...

Miert tapasztalom ezeket felalonkor?

Figyelt kérdés
Amikor felalomban vagyok a gondolataim olyanok mint a saskak csak ugy repdesnek a fejemben es egy eleshatart erzek magamban olyan ez mintha magamat kivulrol es belulrollatnam ,van amikor teljesen lebenul a tstem es nem tudok mozogni olyan mintha ha testem ehy nagy burok lenne melyben elek.Valamint hallok hangokat ,emberi beszedet amit sokszor nem ertek na meg dalokat ,amik nagyon csodalatosak es utana jon egy fulsuketito zaj ami felebreszt meg ma volt az hogy egy nagy feherseget lattam meg mikor a kadban elaludtam. A tudomanyos es spirtualis szemszogbol is erdekelnek a valaszok.
2014. márc. 28. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Milyen anyagot szívsz?Nekem is adjatnál belőle :D
2014. márc. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
basszusgitár....szerintem ezt kérdezd meg egy pszichológustól, durva. a hallucináció nem játék, orvoshoz vele minél gyorsabban!!!!!
2014. márc. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gungasam ***** válasza:
Mindenkinek az izomzata megbénul alvás közben, hiszen különben álmunkban elindulnánk az álomadta irányba.A bénulás érzet valós de amint megérzed megszűnik.A többi csak álom. Ha a kádban felébredtél akkor adj hálát istennek, hogy alvás közben nem fulladtál meg.A zaj ami felébresztett , valós lehett,álombéli zajokra nem ébredünk fel. Talán a szomszédodat kellene lebaltázni miatta. A nagy fehérség meg a csempe lehetett ott mindjárt veled szemben. A sáska gondolatokkal vigyázz, azok mindent felfalhatnak....az agyadat is.
2014. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csatlakozok az előttem szólóhoz, részben. A test izomzab "bénulása" természetes. Alvás paralizisnek szokták becézni, ilyenkor ugyanezeket tapasztalja meg az ember. A különbség, ahogy én látom az, hogy általában az ember előbb elalszik, és nem tapasztalja meg ezeket. Ezért lehet fura.


Ezo részről pedig az agy alfa állapotánál hívjuk ezt annak a résznek amikor a lélek kész elhagyni a testet. Bizonyos ezo rend szerint minden elalvásnál elhagyod a tested hogy föltöltődj "odafönt".

2014. máj. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Andromeda777 válasza:

Ez a tudatos álomhoz vezetõ WILD technika.

Mikor nem tudsz mozogni alvási paralízised van ami néha elfajulhat vizuális hallucinációvá is ami elég ijesztö.A zúgás az beszéd amit hallasz és a fény is a paralìzis következményei, de ha abban a piklanatban mikor benne vagy hagyod, hogy történjenek magától az események tudatos álmod lesz ami jó dolog mert ilyenkor valósnak érzel mindent szagokat,ízt,fájdalmat,érzéseket illetve azt csinálsz amit csak el tudsz képzelni. :) Jó szórakozást hozzá.

2014. máj. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!