Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Volt már igazán extrém agykont...

Volt már igazán extrém agykontroll tapasztalatok?

Figyelt kérdés
nekem volt már de az inkább az a hit, de egyébként hasonlít az agykontrollra.

2014. jan. 13. 21:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
szal nemsok mindenkinek
2014. jan. 13. 22:05
 3/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, leírod, mi történt?
2014. jan. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Passiflora ***** válasza:

Mit értesz az alatt ebben a kérdésben, hogy "extrém"?


Hogy statisztikailag elhanyagolható volt rá az esély, hogy valami megtörténjen, és mégis sikerült, vagy valami teljesen mást?

2014. jan. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
statisztikailag lehetetlen hogy megtörténjen, nem akarok kitárulkozni lelkileg lényeg az, hogy imádkoztam erőteljesen, sírva(pedig nem vagyok vallásos, nem is voltam), szükségem volt az "Úr" erejére, másnap reggel vettem észre hogy teljesen ki lett radírozva a tanár által beírt félévi jegyeim. rájöttem hogy ezt az elmém csinálta, az a klasszikus bibliai isten nem hiszem hogy létezne. ha valaki nagyjából érti az ismeri michael talbot holografikus univerzum könyvét?
2014. jan. 13. 22:28
 6/31 A kérdező kommentje:
ugymond kiradirozva hogy golyóstollal írta be!
2014. jan. 13. 22:29
 7/31 A kérdező kommentje:
azért kérdezem kivel történt már érdekes dolog, mert már évek óta tartogatom magamban ezt, de néha persze jó kiadni magamból eddig 2 embernek mondtam el. tudod milyen éezés az mikor olyasmi van benned, ami talán soha többé az életben nem jön elő többé?
2014. jan. 13. 22:32
 8/31 anonim ***** válasza:
Nekem ez így fura, hogy imádkozol az Úrhoz sírva, másnap megkapod amit kértél és nem hiszed el, hogy az Isten csinálta?
2014. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
épp ezaz hogy nem logikus, nem is értettem hogy miért, hiszem én még csak imádkozni se szoktam rendesen, és ha bibliát veszzük alapul akkor bünős vagyok stb. De az a pillanat mikor reggel felkelsz mindenféle érzés nélkül áhh na nézzük meg azért az ellenörzőt, és ahol lennie kellett volna nem volt semmi, egyszerűen elpárolgott, eltünt! utána persze jön az hogy atyauristen tényleg létezik?? ezt azért nem hiszem el mert nemhiszem hogy hagyná akárki is hogy félbeszabdaljanak embereket láncfűrésszel, kisgyereket erőszakoljanak meg aztán elvágják a torkát stb.. Érted??? ma már a reinkarnációban hiszek, és abban hogy minden emberben van valami "isten", képzeld el emberek millionyi élik le az életüket anélkül hogy tudnák milyen erő van bennük, talán nekem is csak ez volt az első és utolsó hogy sikerült ilyet cinálnom tudtamon kivűl. ezért azt megfogadtam nem fogom csak úgy elfelejteni ezt, és nyugodtan leélni a tyúksz@ros 80 évemet! borzasztó önbizalmat ad, ami eddig jógiknak, tibeti buddhistáknak, keresztény szenteknek sikerült. most arra hajtok rá hogy majd elmegyek hipnozitőrhöz és szeretném feleleveníteni ezt az élményt hogy még pontosabban emlékezzek rá, mert a hétköznapok anyagiassága, valósága, kegyetlenül el tudja nyomni az ember hitét, és ilyenkor kételkedsz magadban ez a legrosszabb.
2014. jan. 14. 08:23
 10/31 Passiflora ***** válasza:

Érdekes ez a történet, én csak azt nem értem benne, hogy milyen szempontból van jelentősége az ellenőrződbe beírt jegyeknek.


A tanárok nem az osztálynaplóba írt jegyek alapján döntik el, hogy milyen osztályzatot kap valaki félévkor?


És tegyük fel, hogy még ha valamilyen rejtélyes okból kifolyólag még ha onnan is "eltűnnének", kiradírozódnának a jegyek, akkor mi történne?


Automatikusan kénytelenek lennének ötöst adni? :-)

2014. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!