Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan vethetnek véget ennek...

Hogyan vethetnek véget ennek az áldatlan álapotnak? Motiváció?

Figyelt kérdés

Évek óta depivel kűzdök,szerencsétlen vagyok,szociáis kapcsolatok egy nulla,semmi sem jön össze.Pályakezdőként két munkahelyről kirugtak,az egyikről igazságtalanság miatt.

Az ismerőseim akikkel eddig jóba voltam elfordultak tőlem és engem okolnak a történtekért.Szinte senki sem bátorít így magamra maradtam.

Jelenleg munkát keresek,de egyelőre semmi nem jött össze.Bizonytalan is vagyok,mert a volt munkahelyemen szörnyű volt a légkör és tartok,h mégegyszer bele futok egy olyanba.

Rózsaszínbe látom a világot,nem fogom fel a dolgok súlyát,semmi nem érdekel,nulla a motivációm.

Egész nap itthon vagyok,próbálom magam feltalálni,de ne igazán megy.

Eddig segített az,hogy leírtam minden nap,h szerencsés vagyok,sikeres,vannak barátaim stb. illetve kimondtam.Eredmény:Rövid távon siker hosszabb távon kudarc.


Köszönöm.



2014. júl. 6. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát bakker lehangoló vagy mint lepra telepen a kolera járvány.

Vegyél valami jó multivitamint, zabálj normálisa, kezdj el edzeni.

Programozd át a tudatalattidat ezzel: Balogh Béla Tudatalatti tízparancsolata, ezt hallgasd napi 2x fél évig. Legyél hálás azért amid van, fogadd el az első állást ami az utadba kerül, tök mindegy hogy mi lesz.

Remélem megszűnik ez a zuhanó repülőről süllyedő hajóra állapotod.

Sok sikert.!

2014. júl. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az élet isten ajándéka.
2014. júl. 7. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nincs egy olyan barátod, aki meghallgatna? Vagy családtag?


Egy olyan emberre lenne szükséged, aki végighallgat de nem csak annyit mondd hogy "Ó, de sajnállak", hanem akinek erős jelleme van. Egy olyan ember, aki melléd áll, és nem azt mondogatja neked hogy minden rendben lesz, hanem seggbe rúg, kivonszol az ajtón hogy most azért is kijössz, elmegyünk ide vagy oda.


Ki kell próbálnod új dolgokat. Légy nyitott, keress új hobbit, esetleg állatokkal. Nem véletlenül van annyi terápiás állat, lehet hogy egy kis állat segítene vagy a lovaglás (ez mondjuk költséges sajnos...)


Így elsőre ennyi elég, mindenképpen kell melléd valaki, mert ahogy olvasom nincs elég önbizalmad ahhoz hogy egyedül kezdj el bármit is. Mondanám azt hogy én is szívesen taszigálnálak, de én néha túl nyers vagyok, és ez nem mindig hatásos (sőt néha pont az ellenkezőjét váltja ki az emberekből...)


Ha esetleg súlyosbodna a helyzet, akkor van egy ingyenes hívható szám, amit bármikor felhívhatsz, ott meghallgatnak. Nem "gáz" segítséget kérni, hisz ezért vagyunk emberek, segítünk egymásnak ha lehet :)


"Lelki Elsősegély Telefonszolgálatok

116-123"

2014. júl. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as Válaszoló:


Nagyon köszönöm szépen. :)

2014. júl. 10. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!