Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvényét érdeklő...

A vonzás törvényét érdeklő emberek mikor fogják már fel ezt?

Figyelt kérdés

Az univerzum egy hatalmas, könyörtelen és élettelen dolog, ami folyamatosan tágul, egyre jobban kihűl, a végén pedig önmagába zuhan. Nem add semmit, nem egy jóságos istenség, aki mindent megad nekünk amit kérünk.

Hanem a rabtartónk és egy napon a hóhérunk lesz. A vonzás törvénye nem létezik. Én is próbáltam, nekem se működött.

Ébresztő! Wake up! Az életben csak sodródunk, soha nem azt kapjuk amit akarunk, az élet arról szól, hogy azzal kell együtt élnünk, amit nem szeretnénk!


2014. júl. 11. 07:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
73%

Nem kell elhinni, de némi pozitív gondolkodás nem árt. Nem ártana neked sem! Már a neved is egy vicc: Utálom a telet! Ilyen hozzáállással tényleg soha nem azt fogod kapni az élettől, amit szeretnél...

Legyen szép napod! :)

2014. júl. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Egy barátom sincs, a környezetembe mindenki utál és gyűlöl. Tudjátok mi lesz? Ti az univerzumot egy kedves, aranyos lénynek hiszitek.

De egy napon ez a kedves és aranyos lény hopp összezsugorodik, a napok felrobbannak, a sugárzás pedig az utolsó létformákat is kiírtja. Majd jön a kozmikus sötétség kora, és kezdődik az egész elölről egy új ősrobbanásban.

Wake up, welcome the real world.

2014. júl. 11. 07:52
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Én hiszek a vonzás törvényében, és használom is, de nem univerzumnak szoktam hívni a szóban forgó dolgot, hanem inkább energiának. Aki meg univerzumnak hívja, az nem effektíve olyan univerzumra gondol, amit te leírtál a kérdésben. Az univerzumra ilyenkor nem a Nap és a csillagok otthonaként tekintenek. Én pl. tisztában vagyok vele, hogy nem ténylegesen az univerzum adja nekünk a dolgokat, hanem mi magunknak. Az pedig, hogy neked nem működik a vonzás törvénye, nem jelenti azt, hogy nem létezik. Annak működik, aki hisz benne. Aki élből elutasítja, annak persze, hogy nem működik.
2014. júl. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%

"Egy barátom sincs, a környezetembe mindenki utál és gyűlöl. Tudjátok mi lesz? Ti az univerzumot egy kedves, aranyos lénynek hiszitek.

De egy napon ez a kedves és aranyos lény hopp összezsugorodik, a napok felrobbannak, a sugárzás pedig az utolsó létformákat is kiírtja."


Vonzás törvénye: a hasonló a hasonlót vonzza.

Amíg te gyűlölködsz és utálkozol, amíg semmi szépet és jót nem látsz meg, addig a világod is olyan amilyet teremtettél magadnak. Hideg, undorító, ellened forduló.

Ilyen embereket is vonzol magadhoz.


Én hiszek, és a világomat szépnek látom. A problémát kihívásnak, de soha nem nyomasztónak értékelem. Mindig a jót keresem, próbálok pozitív maradni minden helyzetben.

Ilyen embereket is vonzok, így vannak barátaim.

Nem hangol le az életem, és nem félek a világ magába omlásától, zsugorodásától, se semmi felesleges hülyeségtől.


Mivel vannak barátaim, tudok kiből erőt meríteni ha elfáradok, és nem találom a szépet és a jót. Akkor ők vezetnek vissza.


Talán a gondolkodásodon változtatnod kéne kicsit.

2014. júl. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
vonzás-taszítás törvénye olvas utána.+ok okozat törvénye.
2014. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Napot! Szerintem kérdező nem fogod meggyőzni őket semmiről hasztalanul tetted fel a kérdést. A vonzás törvénye egy butaság sem a tudománnyal sem a kvantumfizikával nem bizonyítható a létezése, aki hinni akar benne nyugodtan hadd higgyjen.
2014. júl. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egy barátom sincs, a környezetembe mindenki utál és gyűlöl. Én is ilyen vagyok, nekünk ez lett megírva.


Az univerzum, avagy a fizikai sík, egy játszótér ahova tapasztalás végett születünk, Einstein is rájött, hogy nincs tér és idő! A tudomány és az ezoterika összefügg, ahogy egyre többet fog megtudni az emberiség a világról, úgy kanyarodunk vissza majd az ezoterikához.


Isten, egy másik szinten van, felső asztrál. Azon a síkon nincs semmi ami kézzel fogható, mégis létezik, ami pedig kézzel fogható, az lelassult energia, ennyi a titok.

2014. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kit bánt az, ha valaki hisz benne, és miért?

Miért akarod meggyőzni őket, miért foglalkozol vele ennyit?

Én nem nagyon értem, nem nagyon ismerem ezt a vonzás dolgot, de ha valakit ez motivál, ettől dobódik fel, vagy ettől érzi jól magát, sz.rom én le, hogy hülyeség:D Felőlem a tihanyi pusztabaszóban is hihetnek, ha engem nem érint.. Elkeseredett, dühös és csalódott vagy, belőled ez látszik:D


Nem mellesleg, kis korrekció:D A vonzás törvényét nem érdeklik az emberek..

2014. júl. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha ilyen negatív idióta vagy, ne csodálkozz, hogy nincsenek barátaid. Így nem is lesznek.
2014. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát neked aztán érdemes volt megszületni! Hol van az

ifjonti hevület? Egyébként pont azt kapod amit kérsz,csak

ez nem megy azonnal.Te már kértél,és meg is kaptad azt

amit leírtál.Mindenki olyan virágot szagol,amilyet szakít.

:)))

2014. júl. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!