Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal eddig mindent...

Agykontrollal eddig mindent elértem, amit akartam. Földönkívülieket szeretnék hívni. Melyik faj legyen?

Figyelt kérdés
Aki trollkodik, lepontozom! Komoly kérdés, tényleg elértem már agykontrollal hihetetlen dolgokat, és ha ez nem sikerül, akkor nem, de én hiszek benne, próba szerencse. Melyik faj a legjobb választás?

2014. aug. 8. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a Dalekokat kéne lehívnod ők seperc alatt rendet vágnának a gyiken, de előtte hívd ki magadnak a mentőket, hogy elvihessenek a bolondokhazában egy pszichiátriai kezelésre.
2014. aug. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
100%

Ezt komolyan mondom!Szerintem a B centauryból hívj mert az van lekgözelebb csak pár millió fényévnyire! Ott is egy metánbolygóról hívj!Barátságosak meg minden nem rosszándékúak!Metánnal lélegeznek teljesen más a biológiai felépítésük!Eddig testközelből ember nem látta őket de elvileg gnómszerű lények mivel már űrszondával képek vannak róluk.Presze még nem tették nyilvánosság elé őket!

Szerinted miért építették az apollo 11-et? Remélem hasznos volt a válaszom!

2014. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Először is, csak 2 embert pontoztam le, akik bolondnak néztek. (akkor minek válaszolnak? Tartsátok meg, köszi.)

Én a szürkékre gondoltam. Róluk hallott már valaki? (Aki bolondnak néz kérem menjen el)

2014. aug. 9. 22:29
 14/20 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha teljesítenénk a kérésedet, akkor kiürülne az oldal.

2014. aug. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
55%
Az Időlordokat. Igaz, belőlük úgymond egy van, de ha már idegen... Hívd a Doktort:DDD
2014. aug. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 t_GaRami_a ***** válasza:
60%
Hát az biztos, hogy bolond vagy, mert itt mindenki bolondnak néz és nem veszed észre.
2014. aug. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Napfonat ***** válasza:
92%

Az sem mindegy, hogy a grafitszürkéket hívod-e, vagy a halványszürkéket. Előzőek ugyanis rendkívül gonoszok, és az ember szürkeállományán élnek! Attól annyira szürkék!

A halványszürkék amolyan halovány jellemű, langyi-bangyi lények, ha simogatod őket, elárulják neked az univerzum minden titkát.

2014. aug. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Kösz az észrevételt, sikerült észrevennem. Látom nem bírjátok felfogni, hogy nem érdekelnek a troll megjegyzések, de sebaj.
2014. aug. 10. 13:36
 19/20 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!

Ilyen kérdésre lehetetlen másmilyen választ adni. Nincs bizonyítékod az agykontrolla, sem az idegenekre. De ha vannak is idegenek, akkor sem lesznek kíváncsiak egy IQ negatív ember hülyeségére.

2014. aug. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 maúúú! válasza:
Elavult zootaxonomia könyvem van, hiányoznak belőle az ufo fajok...
2014. aug. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!