Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tényleg igaz az, hogy amit...

Tényleg igaz az, hogy amit bebeszélünk magunknak, vagy leírjuk, kiplakátoljuk, és minden nap látjuk és lassan elhisszük az megtörténik? Gondolok itt például A titok c. dokfilmre stb

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 18:51
1 2
 11/12 anonim válasza:

En pl valami hihetetlen modon vonzok be embereket.Eleg gondolnom egy szemelyre,kicsit melyebben,vagy elkepzelni egy szituaciot 99% h felkeres (mint tudjuk semmi sem 100% :) ) mibdegy h miota nem beszeltunk pl.

Es ez a "kepessegem"anyunal is mukodott.

Volt neki egy regi ismerose akivel megszakadt a kapcsolat.Kimentem hozza minden gondolat kizarva s megkerdeztem xyal beszelt e azota,talalkoznak e valamikor.

Mire o: ahh nem,ezer eve nemis beszeltunk.

Az nap este ra irt es mondta anyumnak h ossze kene futniuk!

De magamnak is eleg sok embert bevonzottam konkretan hiresseget is!meghallgattam a zenejet elegge bele melyulve es ramirt fb-n!mennyi erre az esely???...es o volt nem kamu a szemelyi igazolvanyat is lefotozta.most probalom fejleszteni a kepessegem h ne csak embereket vonzak be:)

18L

2014. aug. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát ez valóban érdekes :) Remélem a pénz is bejön neked! ;)


20/F

2014. aug. 18. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!