Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollal miket értetek el?

Agykontrollal miket értetek el?

Figyelt kérdés

Érdekel, hogy milyen területeken vált hasznotokra az agykontroll, és pontosan miben.

Jártatok valamilyen tanfolyamra vagy csak könyvből tanultátok?


Érdekesnek találom, kíváncsi vagyok, kinek milyen tapasztalatai vannak. Írjatok le hihetetlennek tűnő dolgokat is, nem fogok kinevetni senkit.


2010. jan. 26. 14:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a párommal végeztem el a tanfolyamot még augusztusban.

Az biztos, hogy jobban kezelem a stresszt, energikusabb vagyok és azt hiszem ennek köszönhetem, hogy gyógyulófélben vagyok a pánikbetegségemből.


Régebben féltem tömegbe menni. Ha már 10-12 emberből álló csoportosulást láttam rosszul lettem, szédültem, hányingerem volt és egyszer el is ájultam.

A tanfolyamon megtanultam hogyan dobhatom el ezt a rossz "szokásom". Az eredmény az lett, hogy a férjem céges karácsonyi ünnepségére is elmerészkedtem. Az első pillanatban megijedtem a tömegtől de alkalmazva az agykontrollon tanultakat sikerült leküzdenem. Több mint 7 órát töltöttem el egy 30 fős társasággal.

Azt hiszem nekem már csak ezért is megérte.

2010. jan. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
44%
Szívesen, hogy válaszoltam a kérdésedre!!!!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Hát én sose tanultam agykontrollt de alkalmazom, és bármit el lehet vele érni!!! :D:D
2010. jan. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Előzőnek!Elárulnád hogyan?
2010. jan. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!!! :P
2010. jan. 30. 14:05
 6/17 anonim válasza:
100%
Hát erősen koncentrálok arra a dologra, amit szeretnék elérni...nagyon sokat gondolok rá, pl valamelyik nap nagyon szerettem volna találkozni valakivel, elképzeltem magam előtt, hogy összefutunk, magát az élethelyzetet, meg hogy beszélgetnk, stb és tényleg összefutottam vele aznap!:) Vagy ha nagyon vágyok egy dologra, sokat gondolok arra, hogy megvan már nekem, klönböző dolgokat képzelek el vele, pl vágyok egy csizmára, és az rajtam van, épp a helyére rakom , ilyenek...:) Sztem hasznos dolog, nekem mindig bejött!:) Volt amire éveket vártam, de minden vágyam teljesult, minden téren:) Tudnék mesélni...:)
2010. jan. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Jah, "előző" voltam, 23L
2010. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Jártam tanfolyamra, de nagyon kicsi voltam, nem igazán emlékszem rá, könyvből elevenítettem fel később. Szinte mindent el lehet érni vele, pl. megcsináltam olyan vizsgákat, amikre nálam profibbak mondták, hogy nem fog sikerülni.
2010. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
Ez nagyon érdekes!És olyan nem volt, ami nem sikerült?Vagy még függőben van?Ha van egy kis időtök írhatnátok még példákat, hogy mit sikerült még elérnetek.Kipróbálnám én is csak, szerintem nem lenne türelmem kivárni, h teljesüljön.+ olyan sok minden kellene, nem tudom melyikkel kezdjem, mert gondolom egyszerre csak egy valamire kell nagyon koncentrálni...vagy nem jól gondolom?
2010. febr. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
14%
Azt amugy tudtatok, hogy minden agykontroll-joga-reiki-meg hasonlok egy ember kezebe van es pl Magyarorszagon ö iranyitja es minden kurzuson, elöadason, taboron befolyt penz az ö zsido zsebebe kerül? :) Ez egy üzlet, ami az elkeseredett, szerencsetlen, buta magyar emberekböl el meg. Mashol nem szopatjak halara az emberek agyat ilyen hülyeseggel. Tudom, aki csinalja ezt az meg veletlenül se hiszi el, de en tudom mert volt a csaladba ilyen aki ezt csinalta, meg volt olyan is aki kideritette ki es mi all ennek a hattereben. Hasznaljatok az agyatokat meg a netet, ha erdekel.
2010. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!