Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi történik, ha megmondom egy...

Mi történik, ha megmondom egy álomalaknak, hogy ez csak egy álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, érdekelne, hogy hogyan reagálna rá, meg úgy egyébként mi történne. Kipróbálni nem nagyon szeretném(legalábbis egy darabig), mivel nem olyan rég kezdtem tudatosan álmodni, és nem olvastam nagyon barátságos dolgokat, amik történtek emberekkel, mikor ezt közölték az álomalakokkal(azt hiszem ez a magyar elnevezésük), gondolok itt például életük legintenzívebb alvásparalízisére(sokat így fogalmaztak egy fórumon).

Saját tapasztalatok érdekelnének ezzel kapcsolatban, meséljétek el mi történt, és hogy.


Köszönöm előre is a válaszokat, a legalább kicsit hasznosakat pontozom felfele!



2014. nov. 6. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%
Miért, nem izgat, hogy milyen meghalni?
2014. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Volt már rá péda, hogy mikor eszembe jutott, hogy csak álmodom, elmondtam a mellettem állónak. Nos, semmi sem történt. Az álom ment tovább.
2014. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%
Te álmod.
2014. nov. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
60%
Csak egy hükye álom! Nem történik semmi.
2014. nov. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
Én tuti kikezdenék magammal...
2014. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
vagy kiröhögne vagy hívna egy mentőt és bevinnének az elmegyogyóra... de mivel tudod hogy álmodsz így valszeg nem foglalkozol vele had vigyenek és azt gondolod, hogy nem eshet semmi bajod. Igen ám, de a gondok csak ott fognak kezdődni, mikor legközelebb elkezdesz álmodni, ugyan ott folytatod ahol abbahagytad az elmegyogyóban...:D
2014. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Spilerke ***** válasza:
25%
A tudatos álom nem más, mint egy begyakorolt álom, ami a tudatot szimulálja. Elég, ha tudatalatt, vagy tudatosan elképzeljül milyen lehet tudatosan álmodni. Sokan nem tudják, hogy álom közben futnak át az agyon a gondolatok, emlékek, érzések, képek és hangok, ezekből kiindva az agy szimulálja a tudatos álmot, mindeközben a személy abszolút nincs tudatánál, csak a tudatosságról álmodik. Azok, akik állítják, hogy mindvégig tudatuknál voltak, mert fel tudták idézni az aznapi cselekményeket, bizonyára nem tudják, hogy az álmok éppenséggel az emlékekből épülnek fel, így minden megadatott a tudatosság szimulálására, sőt még az sem szükségszerű, hogy tudatában légy pontosan mi az a tudatos álom, úgyhogy tőled függ, hogy hogyan reagálnak majd az álomalakok.
2014. nov. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Akkor ezekszerint ha egy szűz férfi megd*gna álmában tudatosan egy nőt akkor ő mármint a férfi nem érezne semmit miközben reszeli a nőt? :O ha meg már szexelt akkor meg ugyan azt érezné mint mikor szexelt?
2014. nov. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Nyugodtan kipróbálhatod, ahogyan kipróbálhatod a repülést, lebegést, vagy bármi mást is tudatos álomban, ami tetszik.Semmivel sem veszélyesebb közölni az álomalakokkal bármit is, de viszont!

Mivel az álom tudatos és a tudatos álmot legtöbb esetben a vágyainknak megfelelően irányítjuk, így nagy az esélye, hogy az álomalak olyan választ fog adni, ami

a te elvárásodnak legjobban megfelel.Tehát, ha benned eleve olyan tudat, információ él, hogy veszélyes ezt megkérdezni, akkor valszeg valami ijesztő reakciót fogsz kapni, illetve odavarázsolni.

A kérdés itt továbbra is az, vajon lehet-e az álomalakoknak egyéni tudatuk? Tehát szerintem ne félelemmel, csak kíváncsisággal kezd a kísérlethez és az legyen a célod, hogy képes legyél az álomalakkal elkezdeni a kommunikációt, ne akard irányítani, befolyásolni.Nagyon kíváncsi lennék, hogy sikerül!

2014. nov. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a választ mindenkinek, ki lettek osztva a megfelelő értékelések.


Utolsó(#9), neked nagyon köszi, hogy erre ráébresztettél!

Igaz lehet amit mondasz, hogy az történik, amit várok, hogy történjen, ezen eddig nem gondolkodtam el.

Ha ma is sikerül tudatosságra ébrednem, mindenféleképpen fogok beszélgetni velük, valószínűleg más hozzáállással, mint ahogy eddig tettem. Köszi!

2014. nov. 6. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!