Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi történik, ha megmondom egy...

Mi történik, ha megmondom egy álomalaknak, hogy ez csak egy álom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, érdekelne, hogy hogyan reagálna rá, meg úgy egyébként mi történne. Kipróbálni nem nagyon szeretném(legalábbis egy darabig), mivel nem olyan rég kezdtem tudatosan álmodni, és nem olvastam nagyon barátságos dolgokat, amik történtek emberekkel, mikor ezt közölték az álomalakokkal(azt hiszem ez a magyar elnevezésük), gondolok itt például életük legintenzívebb alvásparalízisére(sokat így fogalmaztak egy fórumon).

Saját tapasztalatok érdekelnének ezzel kapcsolatban, meséljétek el mi történt, és hogy.


Köszönöm előre is a válaszokat, a legalább kicsit hasznosakat pontozom felfele!



2014. nov. 6. 14:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Saját érdekedben el kell gondolkodnod arról, hogy álombeli alakod, ha ráébreszted a valóságra, szörnyethal az igazságtól, neked lesz-e, kell-e lennie bűntudatod(nak)?
2014. nov. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha az álmodó közli az álomalakkal, hogy ő csak egy megálmodott lény, valójában nem létezik, szerintem ez nem fog az álomalaknak akkora traumát okozni, hogy kiugorjon az ablakon, vagy az álombeli Dunába ölje magát.De ha mégis, hát az már az ő baja, nem az álmodóé.
2014. nov. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Szia! Engem üldözni szoktak vagy csak a vállukat vonogatják. Bár az utóbbi tudatos álmomban inkább "behódoltak" nekem.
2014. nov. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Csak azt nem vágom hogy az álomalak a tudatalattim része vagyis én magam vagyok és ha én tudom (tudatos álomban) hogy ez csak álom akkor ő miért nem tudja?!
2014. nov. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
az álmaidat te magad irányítod! te döntöd el hogy mi fog történni! ha azt álmodod hogy (csak egy egyszerű példa) születik egy öcséd de te egy húgot akarsz akkor csak úgy irányítod az álmod hogy húgod szülessen!!! ennyi!!!
2014. nov. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

honnan tudod, hogy az életed nem álom, s a fizikai valóság nem is létezik, csak az öntudatot teremtménye?


az anyagi világ vége azaz a 2012-es korszakváltás lehet, hogy éppen ezt jelenti, legalábbis ezt állítják a fizikusok.


legalábbis az én öntudatomban létező fizikusok ezt mondták nekem...

2014. nov. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nekem volt ilyen élményem:

Egy tömegben állítottam meg emvereket egy tudatos álom folyamán.


1. Egy csajtól kérdem mennyi az idő (tudván hogy ez álom):

Zavarba jött. Nem tudta megmondani.


2. Egy indián alak kapásból azt a választ adta hogy "nem kellene itt legyél"


3. Egy csávótól kérdem hogy tudja e hogy ez egy álom...

Elgondolkodott:

"szerintem nem"

2014. nov. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt szép napsütésben 3-an beszélgettek hogy ez olyan mint egy álom


És az is volt :D

2015. nov. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!