Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelent az ha valaki...

Mit jelent az ha valaki spirituálisan pillangóvá válik?

Figyelt kérdés
Nem akarok megsérteni senkit, de magyarán akkor ez a személy csak önmagával fog foglalkozni vagy képes lesz normális emberi kapcsolatokra?

2014. nov. 6. 23:22
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segített. Én sem értettem hogy miről van szó. Egy hozzám nagyon közel álló személy oldalán láttam ezt a kiírást, akit nagyon szeretek, és hiába próbáltam segíteni neki elfelejteni a fájdalmakat, sérelmeket, én ehhez egyedül kevés voltam. Azért érdekelt a kapcsolati része, mert hol együtt voltunk hol pedig külön. Nem tudta megmagyarázni hogy szeret, elengedni sem volt képes, de mellettem maradni sem. Egyszóval mindig valami úton módon egymásnál kötöttünk ki, annak ellenére hogy megbeszéltük a kapcsolatunknak vége. Én úgy döntöttem hogy elkezdem ezt a spirituális önmegismerést fejlesztést, mert esélyt látok arra hogy ez kelleni fog ahhoz hogy a kapcsolatunkat megerősítsük, és végérvényesen eldöntsük 100% akarjuk egymást vagy sem.
2014. nov. 7. 16:51
 12/16 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék mit értesz pillangón?


A szívcsakrás tudatosságot vagy a megvilágosodást?

2014. nov. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
mit értesz szívcsakrás tudatosság alatt? (előző válasz)
2014. nov. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
12-es, nem én éltem át! Azért tettem fel ezt a kérdést, mert olvastam egy ismerősöm oldalán és nem tudtam hogy mit jelent.
2014. nov. 11. 07:36
 15/16 A kérdező kommentje:
De úgy gondolom mind2 kérdésedre a válasz az előző oldalon van.
2014. nov. 11. 07:37
 16/16 anonim ***** válasza:

7-es válaszoló, ha még olvasod, nagyon tetszik, amit írtál, de ezt a mondatot hogy kell érteni:

"hanem megmaradnak két lábbal a földön, és helytállnak a mindennapokban ahelyett, hogy magukba fordulnának és bizonyos értelemben kivonulnának a világból."


Úgy érted, hogy semmilyen formában sem vonul ki az ilyen úton járó ember, vagy csak részben, vagy mindent ugyanúgy csinál továbbra is látszólag, csak a belső megélései mások? Azért kérdezem, mert sokan megkapják, hogy ők különcök, pedig nem szándékosan akarnak azok lenni, csak ha a saját belső hangjukra hallgatnak és azt követik, az nem esik egybe a külvilág által diktált normával (max kis átfedés van), és így eléggé el tudnak szigetelődni. Pl. ha valaki x elfoglaltságot, életmódot, erkölcsi normát választja y helyett, mert így érzi helyesnek, de a többség az y-nak él, akkor mindenképpen elszigetelődés lesz az eredmény. És hát valljuk be, a világ hemzseg az "y variációktól", ha az ember mindegyikbe belemerül (mert hogy ő nem akar különb lenni és nincs elszállva magától), akkor nem marad ideje, energiája az "x-re". (És főleg meg kell erőszakolnia magát.) Meg mitévő legyen, aki másnak (nem jobbnak, másnak) érzi magát a többinél. Nem jobb, ha csak néhány hozzá hasonló barátja van, akikkel boldog tud lenni? Vagy inkább próbálja meg elfogadni a többieket is és nyitni? Van a kettő közt kompromisszumos megoldás, hogy jól is érezze magát, de ne is zárkózzon el, elmenekülve a (kül)világtól?

2015. máj. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!