Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » TELEKINÉZIS PSI KERÉk Mitűl...

KAMUI kérdése:

TELEKINÉZIS PSI KERÉk Mitűl függhet hogy hogyan megy? Van 1 papírom amivel egyáltalán nem megy és épp hogy megmozdul míg a másikkal tökéletesen megy. Tollal és egyéb tárgyakkal nehezebben. Ez mitől függhet?

Figyelt kérdés
Nem érdekel olyan válasza aki nem hisz hülyeség ilyesmi.
2015. jan. 26. 01:30
 1/7 anonim válasza:
24%
Nos mivel a telekinézis nem fizikai hanem mentális energiával működik, egy nagyobb terjedelmű tárgyat sokkal egyszerűbb megmozgatni mint amilyen testet az energia nem tud áthatni, a te esetedbe a papírra való rezgési energia átvezetéséhez csak egy síkba tudod mozgatni a papírt, mert a papír forogni nem tud úgy mint egy lógatott inga vagy egy toll, így felületesen tudod csak manipulálni az adott tárgyat. Ahhoz, hogy a papírt is jobban tudjad mozgatni, ahhoz sokkal többet kell ezt gyakorolnod, mivel ez a képessége valakinek nagyobb, valakibe kisebb mértékbe van meg.
2015. jan. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Jah és két tárgyat egyidejűleg nem tudsz megmozgatni, mert a telekinézis mindig egyszerre csak egy tárgyat tud megmozgatni az emberi agy pedig lekódolt állapotba csak 10%-ra képes, így a telekinézis is sokkal korlátozottabb.
2015. jan. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Spilerke ***** válasza:
Századszorra is mondom neked, hogy a psi-kérek nem telekinézis. Azért megnézném hogyan mozgatod a tollat. A psi-kérek azon elven működik, hogy a kezedből áramló hőtől nem tudd a levegő felfelé áramlani, így az jobbra vagy balra forog függően a kéz irányától. Szerinted miért kell hajtogatni azt a papírt? Miért van szükség a kezedre? Valószínűleg azért nem megy némelyik papírral, mert rosszul hajtogatod, esetleg a papír méretei miatt nehezebb azt mozgatni. Próbáld meg alufóliával az a legalkalmas erre a célra ;)
2015. jan. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Spilerke ***** válasza:
Most nézem, hogy elírtam psi-kereket akartam írni elnézést.
2015. jan. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

PSI???

OPPA GANGNAM STYLEEE

2015. jan. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Első válasz Thanks

2.....Nem mondok semmit :)

2015. jan. 26. 14:55
 7/7 homo ludensz ***** válasza:

Régebben csináltam én is alufóliából volt a kerék,egy injekciós ampulla felső része a "csapágy" és egy hungarocell

kockában állt egy tűhegyesre munkált acéldrót. Ezen forgott a kerék. Festésnél valahová elkallódott de szándékomban áll ismét csinálni egyet. Minden nálunk megforduló kipróbálta így nagy sikere volt.

2015. jan. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!