Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van olyan akinek bevált az...

Van olyan akinek bevált az agykontroll?

Figyelt kérdés

Nem régen halottam erről, nehezen hiszem el. Volt olyan akinek ez tényleg segített, ez a "magadba mondogatás"? Hogyan szántátok rá magatokat mert ugye először senki sem hiszi el (szerintem).


Ha tényleg volt olyan akinek segített legyen szíves írja le, hogy mennyit és mibe és mennyi idő alatt! Kort és nemet is lehet.

Köszi



2015. febr. 17. 20:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Nem csak mondogatásból áll...millió dologra lehet gasználni, de gyakorolni kell.
2015. febr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát úgy semmire se mész, vele ha hit nélkül mondogatod..szóval ezért el kell lazulnod, és úgy mondogatni, de legelőször mindig figyelj rá, hogy ér valami siker, pl sikerül akkor fölkelned amire beállítottad az agyad
2015. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
te kérdező, de olvastad a könyvet, voltál tanfolyamon? mert marhára nem arról szól, hogy mondogatsz magadnak valamit, és akkor úgy lesz...
2015. febr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
30 éve gyakorló agykontrollos voltam. Nem mondanám, hogy teljesen haszontalan elfoglaltság volt, de konkrét sikert nemigen tudnék felmutatni.
2015. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

akkor én írok sikereket.


elsődlegesen tanulásra használtam anno, az egyetemen, vizsgákra (persze, tanultam is, de besegítésnek).


mostani sztori: el akartam adni valamit, csak nem akart elmenni, sokáig. agykontrolloztam, hogy eladom, következő héten sikerült.

2015. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

30 vagyok, lassan 10 éve agykontrollozok,nekem nagyon segített.


Én könyvből tanultam meg, bár később elmentem a tanfolyamra is.


Én elsőre elhittem, mert előtte sosem ismertem és alkalmaztam. Szóvel ebben mások vagyunk, ennyire erős utálatal(kételkedéssel) pedig nem is nagyon találkoztam.


Nekem az életminőségemen, emberi kapcsolati viszonyaimon, hozzáállásomon,világlátásmódomon dobott nagyot.


Szerinem igenis működik,nálad is, bár nem tudatosan alkalmazod.


Ez a magadba mondogatás sem egészen így néz ki, sokat kell még fejlődnöd, hogy ezt megértsd.


Van amúgy, aki alapból pozitív szemléttel rendelkezik - talán ők nem értik mi szükség erre, nekem alapból elég borulátó a gondolkodásmódom sajnos. Ha nem "veszem kézbe" a dolgaimat e módszerrel, kártyavárként omlik össze körülöttem minden, és ha eszerint élek, megam is meglepődök azon, hogy mennyire jól alakulnak a dolgaim, már már csodaszámba megy (álláskeresés, egészség, hatalmasnak tűnő problémák megoldása)


Ne légy ennyire elutasító azzal amit nem ismersz. viszont érdekel, ha ide írtál. Talán olvass utána.

2015. febr. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Kedves kérdező először is egy kajára is az mondod fujj mielőtt megkóstolnád? Akkor minek beszélsz hülyeséget egy olyan dologról amit nem is ismersz? Tudod van 3 kulcsszó az agykontrollban: vágy, hit, elvárás Ha leülsz és megcsinálod azt amit te gondolsz persze h nem lesz semmi. Vannak emberek akik meggyógyultak vele a rákból! De persze azért mert meg akartak ha te leülnél biztos nem történne semmi. Hogy szántam rá magam? Hallottam millió sikertörténetet mert vannak. És mert már a tanfolyamon tapasztalod 1 hónapja voltam tanfolyamon reggel azzal kezdtünk h felírtunk 20 szót a táblára és visszamondtuk(agykontrollal) és most is visszatudnám mondani.
2015. febr. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem az agyácukor vált be, de ha neked jobban tetszik egy kontroll, mint egy cukor, akkor biztos. Mondjuk azt most nem tudok, adni, mert a szomszéd megette, csak start gombom van. Érdekel?
2015. márc. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem írok Rád! A kérdést itt tetted fel, a válasz is ide érkezik.

Az agykontroll is egyfajta meditációs gyakorlat, mint a valódi ima. A psziché nyitottabb, ezért a bonyolult dolgok is sokkal egyszerűbbnek tűnnek. Saját tapasztalatból (túl az első két fokozatan) azt mondom egy jól fizető iskolát csinált Silva, amiből a Domján klán is remekül megél.

2015. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Tudod mi szánalmas?

a fekete macska, meg a péntek 13,meg a: nem köszönöm meg a gyógyszert, mert akkor nem használ,és a többi

2015. márc. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!