Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van olyan akinek bevált az...

Van olyan akinek bevált az agykontroll?

Figyelt kérdés

Nem régen halottam erről, nehezen hiszem el. Volt olyan akinek ez tényleg segített, ez a "magadba mondogatás"? Hogyan szántátok rá magatokat mert ugye először senki sem hiszi el (szerintem).


Ha tényleg volt olyan akinek segített legyen szíves írja le, hogy mennyit és mibe és mennyi idő alatt! Kort és nemet is lehet.

Köszi



2015. febr. 17. 20:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
nem éreztük magunkat szánalmasnak, mivelhogy marhára nem arról szól, hogy mondogatok valamit....
2015. márc. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

en egyebkent ertem mi ez a szanalmas erzes.. ez akkor fog elmulni mikor sikereid lesznek, azelott minden belso oszton azt fogja sugallni, hogy "mi ez a baromsag mar megint, a valo eletben vagyunk, nem mesevilagban"


tul kell tenned magad rajta, de sajat magadnak kell bebizonyitanod vmi modon hogy elhidd hogy van ertelme, az nem eleg, hogy azt olvasod ahogy masok mondjak..SOK siker!!!

2015. márc. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!