Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek képes leszek a...

Szerintetek képes leszek a vonzás törvényét a magam javára fordítani?

Figyelt kérdés
Már sikerült bevonzani mindent amitől féltem. Nagyon nagy vonzerőm lehet. Például egyszer végiggondoltam, hogy kit fájna a legjobban elveszítenem és soha nem láttam többé. Csak holtan. De ez csak egy példa a sok közül.

2015. márc. 20. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

A vonzás törvénye nem így működik. A személyiséged és kisugárzásod tudod megváltoztatni agykontrollal.

Az akarat semmire sem jó, a tettek visznek előre.


Ja és részvétem:(

Csak szépet kívánok neked, tiszta szívemből!


https://www.youtube.com/watch?v=H6um0YS6rHQ&t=211

2015. márc. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Ha például ennyi ésszel leugranál egy toronyház tetejéről, akkor sikerülne a tömegvonzás törvényét a köz javára fordítanod.
2015. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem, mert a vonzás törvénye egy nagy kamu.
2015. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
2-es xDDDDDDDD
2015. márc. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Amikor végiggondolod, hogy kit fájna elveszítened, az nem a Te teremtő erőd. Az univerzum így kommunikálta feléd, hogy többet nem látod.

Mindent vonz az ember.

Nézz körül, mitől szenvedsz. Vegyél sorra mindent. Mindez az aurádon lóg, az is, amit szeretsz. Az embert valóban húzzák a dolgok, amik negatívak az életébe. Amint egyszer megérted, hogy semmi nem jöhet be az életedbe az akaratod nélkül, nem lesz semmi, ami lehúzna. Sok sikert

2015. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igaz,hogy én még csak gyerek vagyok,de hallgattam Brian Tracy-t.Mesélt a vonzás törvényéről és én hiszek benne.Pl. Egyszer suliban a biosz tanár feleltetett és az egyik sráct megkérdezte,hogy nem tudna-e valamit mondani a papucsállatkáról mide én arra gondoltam,hogy azt mondja,hogy nem és csodák csodájára azt mondta,hogy nem.De viszont muszáj cselekedned.Nem várhatod,hogy a sültgalamb a szádba repüljön.
2015. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem a vonzás törvénye volt, hanem megérzés. A vonzás törvénye egy kamu. A világban a kivételezettek, akik másokat kizsigerelve illetve kisemmizve élnek, ők találták ki, hogy ne őket hibáztassák az emberek, hanem saját magukat.
2015. ápr. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!