Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Már nagyon sokszor néztem a...

Már nagyon sokszor néztem a Titok filmet, értem is, de mégsem jutok el a megvalósításig, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 12:49
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Annak a filmnek kb. 0,5% a mondanivalója, és ha azt értenéd akkor megvalósulna.

Félszer néztem meg, és megértettem, nem a film fog "sikeressé" tenni, hanem én magam a saját hozzáállásom felülvizsgálatával.

Ne nézegesd, tegyél valamit amitől előbbre jutsz!

2015. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
53%

Felejtsd el! Ebből csak a könyv író vonzott be pénzt a hiszékenyek miatt! Ha valamit akarsz tegyél érte, nem hullik semmi az öledbe.



- Miért másolja le sok kommentelő egymás után ezt a mondatot? Önálló alkotás nincs?

2015. jún. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%
Felejtsd el! Ebből csak a könyv író vonzott be pénzt a hiszékenyek miatt! Ha valamit akarsz tegyél érte, nem hullik semmi az öledbe.
2015. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
69%
Mert luci is lemásolta.
2015. jún. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
52%

Felejtsd el! Ebből csak a könyv író vonzott be pénzt a hiszékenyek miatt! Ha valamit akarsz tegyél érte, nem hullik semmi az öledbe.


#12-es: az önálló gondolatunk az hogy a fenti mondatban minden benne van, felesleges újrafogalmazni, viszont nem lehet elégszer leírni. :)

2015. jún. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
81%

Sikeresség a valóságban:


Elképzelés --> Cselekvés --> Eredmény


Sikeresség az ezotéria szerint:


Elképzelés --> Semmittevés, álmodozás, hülyeségekről hablatyolás --> Eredmény (?!)


Ennyi lenne röviden a lényeg.

2015. jún. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%

Senki nem mondta a Titok filmben, hogy ne dolgozz a céljaidért, ne cselekedj vagy hasonló baromságok. Ők olyan elveket, technikákat tanítanak amelyekkel gyorsíthatod, tudatosan irányíthatod a fejlődésed.


Kedves kérdező, szerintem írj egy-két konkrét példát, hogyan próbáltad, akár ide, akár privátban is, úgy könnyebb kideríteni, hogy mi a "gond" nálad. :)

2015. jún. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
93%

Ahogy egy nagy ókori görög gondolkodó mondotta volt:

"Felejtsd el! Ebből csak a könyv író vonzott be pénzt a hiszékenyek miatt! Ha valamit akarsz tegyél érte, nem hullik semmi az öledbe."

2015. jún. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
73%
Felejtsd el! Ebből csak a könyv írója vonzott be pénzt a hiszékenyek miatt! Ha valamit akarsz, tegyél érte! Nem hullik semmi az öledbe magától.
2015. jún. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal, hogy kidobod a tv-t!
2015. jún. 27. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!