Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Már nagyon sokszor néztem a...

Már nagyon sokszor néztem a Titok filmet, értem is, de mégsem jutok el a megvalósításig, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
2015. jún. 22. 12:49
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Mert ahogy Habakuk próféta írta volt a gyakorikérdésekbeliekhez címzett XXIII. levelében:

Felejtsd el! Ebből csak a könyv író vonzott be pénzt a hiszékenyek miatt! Ha valamit akarsz tegyél érte, nem hullik semmi az öledbe

2015. jún. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én még akkor néztem meg amikor tényleg csak egy réteg jutott hozzá. A film végén ezt mondja a narrátor:"A film kereskedelmi forgalomba nem hozható!"


Pár évre rá Megjelent dvd-n 3990-ért.


Gondolkodj! ;)

2015. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#16.

Tévedésben vagy az ezotériát illetően.

2015. júl. 1. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
A film a lusta emberek sebnyalogatása, ma...bációja. Inkább CSELEKEDJ. De hogy kezdd el? Járj okos emberek közé: orvos, mérnök, olimpikon, űrhajós... :) Kérdezd meg őket, mit tettek a saját céljuk eléréséért. Találj magadnak szakmát, amiért öröm bejárni dolgozni, tanuld meg. Nézz ki egy országot, tanuld meg a nyelvét, (tanulj meg napi 10 szót az idegen nyelven=évi 3600 szó, ezután a tanfolyam sétagalopp lesz. 120 perc tévéműsorban 40 perc reklám, alatta 10 szót meg lehet tanulni.) Dolgozz ott minimum 1 évig. Eközben tegyél meg mindent az egészségedért.
2015. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
a titok c.könyv ,és az agykontroll ugyanaz. csak a titok ban nem kell sokat vizualizálni.az agykontroll, csak erröl szol. a titokban sok mindent nem árulnak el. légy boldog és vizualizálj. inkabb ezd el az agykontrollt. amugy igen,belerepül a szadba a sült galamb. nekem működik. na persze munka keresésénél,csak egy oldalra kellett felmennem,és felhivni a csajt.de másnap már ott dolgoztam...
2015. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!