Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Meditálás elkezdése a legelejé...

Meditálás elkezdése a legelejéről?

Figyelt kérdés

Vlahol zt olvsom mntrat kell magunkba időközönként mondani,valahol azt h a levego vetelt kell szamolni,valahol azt,h becsukott szemmel a sotetsegre koncentralni.De h szamoljak is,mantrat mondjak is,meg koncentraljakis egyszerre?

Elszantam magam h meg szeretnem tanulni.El szeretnek lazulni,melyebb tudat allapotba,de minel tobbet olvasok rola annal jobban nem tudom h kell legelso lepest megtenni.


2015. júl. 31. 15:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Tm meditcio is erdekelne
2015. júl. 31. 15:44
 2/7 ktk312 ***** válasza:
Ülj le kényelmesen hunyd le a szemed.
2015. júl. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ktk312 ***** válasza:
2 számolásig végy levegőt, 2-ig tartsd bent és 2 számolás alatt fújd ki. Ürítsd ki az elmed, képzeld azt h egy létrán haladsz lefelé, de ne vizualizald. Egy pár fok után engedd el és képzeld el h zuhansz. Ezt a zuhanó érzetet kell megtartni. Így kerülsz tranaz állapotba. Fontos h Légy türelmes. Sok sikert :)
2015. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fish1 ***** válasza:
Több módja van a meditálásnak, mint ahogy olvastad is. Szerintem az a lényeg, hogy találd meg a neked leginkább tetsző módszert, akkor működni fog. Nálam eddig kettő vált be, az egyik, amikor csukott szemmel a gondolatok nélküli állapotot igyekszem elérni, a másik, mikor az OM hangot hallgatom. Ez utóbbit nemrég óta csinálom és érdekes dolgok történnek.
2015. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mNoémi ***** válasza:
Szerintem kezdésnek vezetett meditációt kéne csinálnod. Youtube-on rengeteg van fent.
2015. aug. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valódi meditációs állapotot szeretnél elérni akkor terápiával kell kezdeni.


Ha megelégszel a kamu "meditálással" akkor lehet bohóckodni...

2015. aug. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Le kell lassítani a tüdőben áramló levegőt, és a plusz oxigén végzi a dolgát. Nem kell ehhez semmiféle hókuszpókusz. Ezt naponta 20-40 percig kell csinálni, néhány alkalom után megleled a választ a kérdéseidre
2015. aug. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!