Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit jelenthet ez meditálás...

Mit jelenthet ez meditálás közben?

Figyelt kérdés

Mikor elkezdek meditálni, sokszor tele van zajjal a fejem. Folyamatosan járnak a gondolataim, mindig a munka, tanulás és stressz körül forog az agyam. Aztán eszembe jut, hogy felesleges aggódni. Ilyenkor általában arra gondolok hogy a családom és én, nagyon jó emberek vagyunk, rengeteg szeretetet adunk az embereknek. (segítünk mindenkin, pozitívan állunk a dolgokhoz, vagy például adakozunk a rászorulóknak)


Kb 20-30 perc múlva, mikor teljesen megtisztul a fejem az összes gondolattól, észreveszem a külvilág hangjait. A légzésemre figyelek, vagy például a légkondícionáló hangját veszem észre. Persze teljesen csukva van a szemem, de észreveszem hogy már nem gondolkodom. Hirtelen látok. Olyan, mintha nyitva lenne a szemem, de ténylegesen nincs nyitva. Viszont látok furcsa alakzatokat, leginkább egy űrutazáshoz tudnám hasonlítani. Az űrutazás legfőbbképpen fekete fehér, azonban mindig előjön egy zöld kerek alakzat. Ami még érdekesebb, akárhányszor egyre erősebben arra gondolok hogy én és a családom nagyon jó, rendes és szerető emberek vagyunk, boldogságban és szeretetben élünk, seg ítünk mindenkinek, ez a zöld kerek alakzat egyre nagyobb lesz. Olyan, mintha bele mennék. Ekkor egyre jobban megyek előre, az alakzat pedig egyre nagyobb lesz.


Mi lehet ez a dolog? Van ennek valami jelentősége?



2015. máj. 24. 21:49
 1/3 anonim ***** válasza:
A szívcsakrád beindult és kitágult , ezért zöld a szín és a nem biológiai látásoddal érzékeled ...
2015. máj. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szívcsakra színe a zöld, lehet, hogy azt látod. Amúgy jól haladsz, én még nem tartok itt :-)
2015. máj. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én lila és sárga szín keverékét tapasztalom meditációnál.
2015. máj. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!