Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez már nem meditálás lenne?

Ez már nem meditálás lenne?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve hogy meditálok. 20 perc meditálás után a testem nem érzem, teljesen kikapcsolok. Nem érzem a karomat, a lábamat, semmit sem. Nem érzem a teret sem.


Ez eddig oké, de mostanában 20 perc után vizióim vannak. Foszféneket látok, vizoim vannak. Alakazatokat látok, sőt ha olyasmire gondolok hogy kék, akkor kék szint látok. Ha zöldre gondolok, zöld szint látok. Ha pirosra, akkor pirosat. Tudom hogy csukva van a szemem, de nem érzem hogy csukva lenne hisz a szemem még mozgatom is és a dolgokra nézek. Tudom követni ezeket az alakzatokat és viziokat a szememmel belül, viszont a szemem csukva van. Eléggé furcsa ez az egész. Mi lehet ez ?



2015. ápr. 28. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon kemény szinen tartassz!

Ha füveznél mellette, még gyorsabban fejlődnél.

2015. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy ez a meditálás, amikor víziók is vannak... mondjuk, én nem agykontrollozok, csak simán meditálok.
2015. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, ezután már a test elhagyása következik, tudsz asztrálutazni, vagy ezen a szinten ha van valami betegséged, könnyedén meggyógyíthatod magad.
2015. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Meditáció az az állapot, amikor a belső csend eggyé válik a külső csenddel.


Hogy a meditálás mi a fene lehet azt én nemtom, mert olyat én még sosem tudtam csinálni ... :))))

2015. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

4-es: 94OO talalat:

[link]

2015. ápr. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont hogy ez a meditáció! Nagyon jó hogy 1 év alatt már ilyen szintre jutottál el. Tudod hány ember vágyik rá hogy egyáltalán vmit tapasztaljon közben?
2015. ápr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:

Nekem 2 hónap után jöttek képek, eleinte azt hittem, hogy megkattantam.

Viszont elég ritkán van az, hogy ilyesmi történik.

2015. ápr. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 gublug ***** válasza:
100%

Szerintem nem vízióid vannak, hanem vizualizációid.

Milyen technikával gyakorolsz? Légzés figyelés, testtudat megszüntetése, gondolati csend...? stb?

Növeld a perceket, 30 majd 40 percre.


Ezt nem értem: "Foszféneket látok, vizoim vannak".


Itt lenne az ideje választanod egy tradíciót, hogy több értelme is legyen és fejleszteni tudd magad.

2015. ápr. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!