Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye-téma (oltogató...

Vonzás törvénye-téma (oltogatók kíméljenek) : ha nem is kérem a jót, miért történik meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kérdésem AZOKHOZ, AKIK HISZNEK a vonzás törvényében. A felsőbbrendűségi, f*kázó kommenteket úgyis figyelmen kívül fogom hagyni. =)

Arra millióegy helyen olvasunk választ, hogy miért van az, hogy ha valamit nagyon nem akarunk, pont azt vonzzuk be. De mi van akkor, ha olyan dolog történik meg velünk, ami nagyon jó, nagy dolog, előrelendíti az életünket (pl. egy előléptetés), pedig soha nem vágytunk rá és nem gondolkodtunk benne, mert jól éreztük magunkat úgy, ahogy voltunk?

Erre mi a magyarázat?

Köszi előre is!



2015. aug. 14. 19:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy a váratlan siker egy lépcsőfok egy olyan cél felé, melyet bevonzottál.


Pl bezérigazgató akarsz lenni a vágyaidban és most előléptetnek termékfejlesztő vezetővé, pedig nem is vágytál rá, hogy árufeltőltőként kineveznek. Valójában ez is lépcsőfok abba az irányba, hogy te légy a vezérigazgató, csak te most még nem látod ezt

2015. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mázli-pech

50%-50%

Fifti-fifti.


Ahogy akarod 2közül enyi az esély ahányal több kimenetel lehetséges anyival jön az esély.

2015. aug. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De ha egyáltalán nem vágyom arra sem, hogy vezérigazgató legyek? =)
2015. aug. 14. 19:56
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Mert a vonzás törvénye azt is kimondja, hogy minden történés az akarással illetve a nem akarással függ össze? Olyan e törvényben nem lehet, amely megtörténik, akár akarjuk, akár nem?
2015. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Azért, mert valami okkult baromságnak képzeled ezt a trövényt.
2015. aug. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A vezérigazgató csak példa volt, valamire vágysz amihez csak úgy tudsz elérni, ha ezt most megkapod.
2015. aug. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Jól érezted magad ahol voltál, nem stresszelted magad szét ezért jól dolgoztál. Ez feltűnt a feljebbvalóidnak és az eredményeid miatt előléptettek. Szerintem ebben semmi extra nincs, csak a jelenlegi körülményeidet pozitív összhatással élted meg, és jobb voltá, azoknál, akik utálnak reggelente felkelni stb.
2015. aug. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Hmm, kezdem érteni.. szóval ez bárminek lehet egy lépcsőfoka, egyszerűen csak annak a természetes vágyamnak is, hogy mondjuk legyen boldog az életem, vagy ne toporogjanak unalmas egyhangúságban a mindennapjaim, stb.


Köszi szépen!!


Deggial: a vonzás törvénye elvileg azt jelenti, hogy minden, ami történik velünk, a gondolataink megvalósulása (amit a gondolatokkal járó érzések valósítanak meg). Szóval elvileg nincs olyan, hogy valami "csak úgy" megtörténik.


Egyébként próbálgatom úgy egyébként is ezt a vonzásosdit, még nem régóta, kb egy hónapja kezdtem el foglalkozni az egésszel... az a fura, hogy volt két olyan dolog is, ami pont akkor történt, amikor sikerült nagyon elhinnem, amit szerettem volna... és nem kis dolgokról beszélek. De néha eluralkodik rajtam a kétely, hogy ezek csak véletlen egybeesések voltak.


Köztetek van olyan, aki szokott ezzel foglalkozni? Ti mit tapasztaltatok, működik ez a rákoncentrálós vonzás? =)

2015. aug. 14. 21:20
 9/19 Fish1 ***** válasza:

Nálam műkódik, de csak olyankor, ha nem görcsölök, pörgök egy témán. Jön egy gondolat, hogy mit szeretnék, aztán elengedem, eszembe se jut jó ideig, aztán egyszercsak megtörténik.

Egyébként amit írsz, hogy nem is akartad, hogy megtörténjen, szerintem olyan dolog is lehet, hogy az a valami iránti vágy a tudatalattidban ott van, és ezért következik be. Szóval lényegében a "mögöttes gondolat" számít leginkább.

2015. aug. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

"egyszerűen csak annak a természetes vágyamnak is, hogy mondjuk legyen boldog az életem, vagy ne toporogjanak unalmas egyhangúságban a mindennapjaim, stb"


Így van ! Pontosan amire vágysz a mindennapjaidban, az váli valóra

2015. aug. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!