Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye-téma (oltogató...

Vonzás törvénye-téma (oltogatók kíméljenek) : ha nem is kérem a jót, miért történik meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy kérdésem AZOKHOZ, AKIK HISZNEK a vonzás törvényében. A felsőbbrendűségi, f*kázó kommenteket úgyis figyelmen kívül fogom hagyni. =)

Arra millióegy helyen olvasunk választ, hogy miért van az, hogy ha valamit nagyon nem akarunk, pont azt vonzzuk be. De mi van akkor, ha olyan dolog történik meg velünk, ami nagyon jó, nagy dolog, előrelendíti az életünket (pl. egy előléptetés), pedig soha nem vágytunk rá és nem gondolkodtunk benne, mert jól éreztük magunkat úgy, ahogy voltunk?

Erre mi a magyarázat?

Köszi előre is!



2015. aug. 14. 19:39
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Fish1, és ez mennyire "nagyszabású" dolgokkal működik nálad? Vagy inkább apróságokban? Mondjuk mi volt a legnagyobb eddig?


Többieknek mik a tapasztalataik? =)

2015. aug. 14. 22:06
 12/19 Fish1 ***** válasza:

Relatív kinek mi a nagyobb dolog. :)

Sokszor megtörtént pl. olyan, hogy valakivel összefutottam, akire előző nap gondoltam, (Ők olyan emberek, akikkel évek óta nem láttuk egymást) vagy más módon kerestek fel emberek, akikkel évek óta nem beszélgettünk. Szinte ismeretlen emberrel is előfordult az, hogy épp mentem hozzá, és mivel nem ismertem a járást a házban, arra gondoltam, hogy jó lenne vele összefutni az utcán, úgy egyszerűbb lenne az egész. 2 hét múlva, mikor mentem hozzá, megtörtént.

Pénzügyekkel is működik. Ha arra gondolok, hogy özönlik a lóvé, akkor kb. 1 héten belül váratlan bevételek jönnek.

Pár éve egy munkahelyen vergődtem, ahol nem szerettem már lenni, és sokat gondoltam arra, hogy 2 dologból szeretnék megélni. Aztán el is felejtettem ezt a gondolatot, majd kb. 1 év múlva megtörtént a dolog.

Szerintem ennél nagyobb dolgoknál is működik, mindenképpen az a lényeg, hogy higgy abban a dologban, amit szeretnél, hogy beteljesüljön. Sokan kérdezték már az oldalon, hogy miért nem vonzzák be az emberek a vonzás törvényével a lottó 5-öst. Szerintem ez pont egy olyan dolog, amit nem tudnak elhinni, hogy sikerül, ezért nem. :) Vágy, hit, elvárás. Ez a 3 dolog működteti a vonzást szerintem. Olvastam valahol egy jó hasonlatot: úgy működik az egész, mintha egy katalógusból rendelnél valamit - feladod a rendelésed, tudod, hogy meg fog érkezni, csak a pontos idejét nem tudod. És nem állsz neki megrendelni még 15x. :)

2015. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszik a katalógusos példa! Ezek szerint nem azt kell nap mint nap ismételni, hogy "kérjük" a dolgot, egyszerűen csak tudni kell biztosra, hogy úton van?

Azért ez nem egyszerű, minden ráutaló jel nélkül csak úgy elhinni...

2015. aug. 15. 00:01
 14/19 Fish1 ***** válasza:

Igen, úgy kell rá gondolni és átérezni, mintha meglenne már az adott dolog. És az átérzés hangsúlyos. :) Ez adja a nehézségét, de ha egyszer ráérzel a lényegre, már menni fog.

Ha minden nap kéred vagy akarod a dolgot, azzal a kérés és akarás állapotát teremted meg, vagyis azt, hogy nincs.

2015. aug. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Duenna ***** válasza:
Vannak őrző angyalaink, akik meghallják telepatikusan, hogy mire vágysz, és afelé terelgetik a sorsodat, csak te hiszed azt magadról, hogy a döntésedet te hoztad meg önállóan.
2015. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

Én is vonzottam már be dolgokat.

És még most is működik:)

Nekem a legemlékezetesebb az volt amikor egy medálra koncentráltam. Kèt éven keresztül koncentráltam rá (lerajzoltam..stb)és egyszercsak télen mentem az utcán és a járdán a hóban megcsillant a Medálom:)).

Persze utána lekéstem a buszom de hát valamit valamiért..:D Pár év múlva arra gondoltam,hogy milyen lenne ha nyakláncon lógna...

És a nyaraláson a boltba szembenéztem a nyakláncommal!:) Azota hordom!:))

Egy embert is sikerült bevonzanom!:)

Nincsenek véletlenek! Minden okkal történik! Gondoljatok csak bele!;)


Ha vonzani akarsz valamit magadhoz mindig arra kell gondolnod hogy már megvan!

Tudom hülyén hangzik de tényleg így van!

Viszont ha ezt gondolod hogy:


"Jo oké megvan! (De ez hülyeség mert igazábol nincs meg!)" Ha erre gondolsz akkor nem is fogod az adott dolgot bevonzani.

Mert mit mondtál?:

"(De tudom hogy még NINCS NÁLAM!)"

És mi történik? Nem is lesz nálad!

Szoval figyelni kell ilyenekre!:)


Remélem azért érted:D

Ha tényleg elhiszed hogy ott van nálad az adott dolog akkor meg is fog történni!

Ha NEM hiszed el...akkor NEM fog megtörténni!:)

2015. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm ezt a hozzászólást (és az előzőeket is)!! Rengeteget segítenek és erőt adnak nekem, pontosan ahhoz, amit leírtál: hogy ne úgy gondolkodjak, hogy hiszek, de közben azért (zárójelben kételkedem)...

Ez a néhány sor a gyakorikerdesek.hu-n most többet segít nekem, mint gondolnátok!

Ha bármilyen erősítő sztoritok, példátok van még, ne habozzatok leírni!

Köszönöm még egyszer!!!

2015. aug. 16. 00:11
 18/19 A kérdező kommentje:

"Egy embert is sikerült bevonzanom!:)"


Erre kíváncsi vagyok. Ez valami konkrét kiszemelted volt, vagy hogy érted?

2015. aug. 17. 13:20
 19/19 anonim ***** válasza:
Brian Tracy szerint, a vonzás törvényének ismerete, használata szükséges, de nem elégséges feltétele a sikernek.
2015. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!