Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Szerintetek lehetséges Magyar...

Kövér Norbert Sándor kérdése:

Szerintetek lehetséges Magyar Közúti Forgalomba helyezni BTR-60 as Gumikerekes harcjárművet, mert már hallottam hogy valaki meg tudta csinálni ( magánszemély)? Az okoskodók kíméljenek, a pénz az meg másodlagos téma jelen esetben,

Figyelt kérdés
BTR60

#BTR60
2014. jún. 23. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó, akkor mi a kérdés? Mert amit kérdezel, arra a választ elutasítod eleve. Ha kiterjedése, súlya, felszereltsége megfelel az előírásoknak, akkor igen. Persze semmiféle fegyverzet nem lehet rajta.
2014. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elvben igen,de méret kérdése.Nem tudom,milyen széles egy ilyen gép,szerintem 3m körül van.2,5m lehet a szélessége,tengelyterhelése pedig 10t/tengely.
2014. jún. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az egész gép 10 tonna, és 2.8 méter széles fegyverzet az van rajta de hatástalanítási igazolással rendelkezik, szóval legális teljesen
2014. jún. 23. 20:14
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

2,8 az sok.Útvonalengedély+szakkíséret köteles.

MAGÁNVÉLEMÉNYEM,hogy nem esne jól,ha közúton egy ilyen jönne velem szembe,mégha hatástalanított is a fegyverzete.

2014. jún. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!