Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én vagyok a bolond. Vagy...

Én vagyok a bolond. Vagy hogylehet az, hogy a barátom nem fél, hogy elveszti. Amikor már csak erre kerül a téma. Márk icsit zavarba vagyok! én halálosan rettegek tőle. Hogy küzdhetném le a félememet? Bunkóságok kíméljenek. és köszönöm aki válaszol.

Figyelt kérdés
Csak én lennék ilyen félős... ???
2009. aug. 15. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
A barátodnak nem fájna meg lehet hogy jobban fel is van rá készülve. Lányok mindig jobban félnek az elsőtől. Ne erőltesd, ha fel vagy rá készülve, el tudsz rendesen lazulni, majd akkor.
2009. aug. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
cseréld le a barátodat, valami nem oké ott ....
2009. aug. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Amíg félsz, addig maradj szűz.. Mindenki egyénien áll a kérdéshez, a srácok pedig ált. lazábbak.
2009. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A srácoknak nem fáj,ezért sokan erőltetik is a bnőjünknél az 1. szexet,csak azért,h végre elveszítsék a szüzességüket..sztem ez nagy bunkóság az ilyen emberek részéről.A lányok félnek a fájdalomtól,a teherbeeséstől,plusz meg akarnak felelni.Szerintem ha rendes,kedves,udvarias a srác,akkor ez a félelem nem olyan erős.Szerintem beszélgess el a barátoddal,mert ez így nem okés.
2009. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azert cserelje le mert magabiztos?! mi a g*ci van itt, minden csaj azt mondja hogy szereti ha olyan kezek kozott van ami nem bizonytalan erre ilyen valasz. beszarok
2009. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem csak te vagy ilyen félős mindenki az ami érthető is mert egy olyan dolog előtt állsz ami számodra még ismeretlen 8 hónappal ezelőtt én is így éreztem de mikor megtörtént rájöttem h kár volt ennyit izgulni

csak lazíts és ne félj eljön az a pillanat is hogy majd nem gondolkozol azon hogy fáj e stb hanem átadod magad az érzésnek nem kell elsietni de nem is kell rettegni tőle csak nyugi

remélem segítettem

2009. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..különösen az utolsónak ...
2009. aug. 16. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!