Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem tart már agykontroll...

Miért nem tart már agykontroll tanfolyamot és ultra tanfolyamot sem Dr. Domján László?

Figyelt kérdés
Ebben az évben egyetlen tanfolyamot sem tartott.

2015. szept. 3. 16:19
1 2
 11/19 anonim válasza:
Állítólag egészségügyi oka van.
2015. szept. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#11 akkor jobbulást kívánok Lacinak!!!
2015. okt. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Missi_Key ***** válasza:
34%

off:


8-as

pontosan: pszichológia. valószínűleg csak azért került az ezo témába mert itt jobban mutat. az emberek a sima pszichológiára csak legyintenek, de ha ezos akkor felkapják a fejüket. van néhány agykontrollos dolog amit még nem tudnak bizonyítani, de kb az is pszichológiai.

nem tudom mi bajod van a pszichológiával :D

2015. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Igen, az egészségi állapota miatt nem tartott tanfolyamokat.De azóta tart már, és egyre jobban van. Az Fb-s Agykontrollcsoportban naprakész információk vannak róla.Ha gondolod lépj be.

Egyébként én is nála végeztem el a tanfolyamot.

2015. nov. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Azok az emberek tartják hülyeségnek az agykontrollt, akiknek saját tapasztalat nélkül van véleményük. Egy tanfolyam közelében sem voltak. Akik elvégezték, mindenkinek pozitív változást hozott az életébe. Egetleneggyel sem találkoztam, akinek nem.
2016. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
100%
dr.Domján László Kincseim c. könyvének 99 oldalán: Néhány éve én Parkinson kórt kaptam...
2017. máj. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
0%
Az agykontroll egy vallás. Olvastam a könyvet, vannak benne jó technikák, de inkább vegyen mindenki egy mindfulness könyvet, az többet segít.
2017. máj. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Mert Parkinson-kóros s magát gyógyította ill. most az orvosok is segítenek nekik.
2017. máj. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Újra tanít: [link]
2017. jún. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!