Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki el tudná magyarázni...

Ktk312 kérdése:

Valaki el tudná magyarázni nagyvonalakban ezt a bevonást?

Figyelt kérdés

Annyira lennék kíváncsi, mit is takar, meditálni kell rajta illetve tapasztalatokat kérnék.

Előre is köszönöm!


2015. szept. 16. 18:54
 1/4 Amarok Tonrar ***** válasza:

Úgy veszed, mintha a dolog amit akarnál, már a tiéd lenne és ezt a gondolatot nem töröd meg, amíg tényleg a tiéd nem lesz. Ha megkapod amit akartál, akkor biztos emiatt volt, ha meg nem, akkor biztos rosszul csináltad, hiszen mindenkinek működik.

Apró javaslat: inkább tegyél érte, ezt pedig felejtsd el.

2015. szept. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jaaaa, nem engem nem izgat, csak felkeltette az érdeklődésem, mert szinte csak ezt olvasni itt.


Valami olyasmit olvastam itt valahol, hogy az univerzum hajtja végre, neked erről mi a véleményed? Valahogy az univerzumot nem tartom egy "gondolkodó" lénynek vagy nem is tudom minek nevezzem.

Bár kétség se fér hozzá, rejtélyes dolog az univerzum, nagy csodálója vagyok.

2015. szept. 16. 19:19
 3/4 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nem az univerzum, az akaratod. Az univerzumot csak kihasználod vele. Tulajdonképpen események prioritását állítanád át vele. Amit te megkapnál, azt más nem, akkor sem, ha szüksége lett volna rá. Minden erőforrás véges, amit kérhetnél vele, tehát el kellene venned valahonnan.
2015. szept. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
De figyelj rá mert ha tényleg bízol benne és nem jön össze nagyon rossz lesz!4
2015. okt. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!