Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ellopták a nyakláncomat az...

HeirOfSlytherin kérdése:

Ellopták a nyakláncomat az iskolában. Agykontroll terén van bármiféle technika, amivel visszaszerezhetném?

Figyelt kérdés
Az eset úgy volt, hogy tesióra után pakolnom kellett és késésben voltam óráról, így ott felejtettem a jádeköves ezüstláncomat az asztalon. Másnap kerestem, kérdezősködtem a tanárnál, aki mivel nem tudta, kié, otthagyta az asztalon. Felforgattam érte minden lehetséges helyet, de egyszerűen sehol az égegyadta világon nem találom. Nem "szkeptikusok" lehurrogó ilyen-nem-is-létezik meg búcsút-mondhatsz-neki hozzászólásait várom, kérném, hogy csak az írjon, aki tényleg tudna rá megoldást, nem szeretnék lemondani a láncomról, nagyon kedves számomra. Az értelmes válaszokat előre is teljes szívből köszönöm.

2015. okt. 19. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Az agykontrollal nem tudsz másokra hatni, hogy adják vissza. A tanáron keresztül kellene felhívást kérni az iskolában, hogy aki "látta" a nyakláncot, tudja hol van, az legyen szíves rakja le a tanáriban, vagy hasonló. Ha következmény nélkül visszahozhatja, akkor van rá esély, hogy aki elvitte visszaadja. Agykontrollal úgy szerezhetnéd vissza, ha nem emlékeznél, hogy hol van. Abban segítene az agykontroll.
2015. okt. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szubjektív kommunikáció. Éjjel üzenj annak, aki megtalálta, hogy milyen fontos ez a lánc neked, és nagy örömet okozna ha visszaadná. Ezzel párhuzamosan tedd lehetővé, hogy aki megtalálta, az visszaadhassa neked: mondasd be a sulirádióban, vagy valmilyen más módon tudasd, hogy kinek tudja visszaadni.
2015. okt. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Sok dolog tanulás érdekében történik de ha nagyon vágysz rá, ergó akarnod kell, átkell érezd és sokat gondolj rá.

Mire?

Lehetőségekre, így vagy úgy megtaláld, kiderüjön mi volt s visszakapd, magára gondolatra újra kezedben tartod, viseled.

Ha lenne kérdésed, írj nyugodtan.

egy 100% szkeptikus

2015. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Hát látszik h nem az eszedet akarták ellopni valamiért...
2015. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Kértem a kérdés elején, hogy ha más a véleményed (hogy finoman fejezzem ki magam), akkor légy szíves, ne vágd a képembe efféle "agyad sincsen, hülye liba" hozzászólással. Hidd el, ha lenne egyszerűbb vagy könnyebb lehetőségem, rég megtettem volna. Kérlek szépen, kímélj meg az ítéleteidtől.
2015. okt. 19. 15:11
 6/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem mondom 5 évesen még nekem is voltak ilyen gondolataim, hogy a tönkre ment játékomat másnap reggelre valami misztikus erő megjavítja, de azért egy bizonyos kor után ebből illene kinőni.
2015. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Igen, meg kell talalnod aki ellopta, es a fejere mert enyhe utesekkel kontrollalhatod az agyat hogy szolgaltassa neked vissza.
2015. okt. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fura, hogy a tanár nem rakta el biztonságos helyre, hogy ha keresik, akkor vissza tudja adni.

Azt kellene megtudnod, hogy kik voltak a teremben még akkor. Esetleg takarítók. Bár szerintem már nem sok remény van rá, hogy visszakapod.

Az emberek már csak ilyenek.

2015. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Természetesen nem.
2015. okt. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy hókuszpókuszolások helyett inkább az igazgatóhoz kéne elmenni. Jelenteni hogy lopás történt, ráadásul egy tanár mulasztásából. Lehet megpróbálja majd eltusolni a dolgot, de akkor nem mondhatod már hogy nem próbáltad meg.
2015. okt. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!