Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Valaki a vonzás törvényével...

Valaki a vonzás törvényével visszaszerezte már a volt barátját/barátnőjét?

Figyelt kérdés
Leírnátok hogyan?
2015. nov. 9. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Az igazi szerelmed a legjobb barátod, akivel szexelsz."

Ne haragudj Luci, de ez nagyon nem így van :) Ez barátság extrákkal ...


Az igazi szerelmed (már ha valóban az IGAZI-ról beszélünk) az akivel minimum szellemi-lelki, de legjobb esetben fizikai síkon IS tudsz kapcsolódni.

2015. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Lucifer valami hasonlóra gondolt, mikor azt mondta, hogy "a legjobb barátod, akivel szexelsz". :D
2015. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

"De amióta vége lett azt érzem, hogy nincs is vége.."


Én furcsállom az ilyen érzelmeken keresztüli, elhomályosult gondolkodást, mert olyan misztifikáltan hagzik:)) ha csupán a beszélgetés miatt érezném így, attól még feltehetem a határozott kérdést, hogy ez jó indokként szolgál arra, hogy ne legyen vége, esetleg újra kezzem? vagy miért akarom újrakezdeni, ő meg miért hagyta abba?

a "vonzás törvénye" nekem épp olyan egyszerű dolog, minthogy ismered a barátnődet, illetve tudod, hogy mi kell neki, nem egy "agykon(troll)" szerintem.

ha valaki pont azt szereti, hogy tökéletes kapcsolatokat dob el, mert nem akar senkit sem komolyan venni, akkor nemigen tudnál rajta segíteni:)

2015. nov. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!