Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye szerelem -...

Vonzás törvénye szerelem - lehetséges ez? De hogyan?

Figyelt kérdés
A törvény arról szól ugye, hogy arra a rezgésszintre kell kerülnünk, ahol lehetséges a vonzás. Én amikor vonzom a szerelmet és szinte érzem is azt, akkor az exem megjelenik és borzasztóan aranyos. Tudni kell, hogy amúgy is szinte minden nap beszélünk, de ha épp vonzok, akkor ilyen édes. Miért van ez? Lehetséges, hogy ő azon a rezgésszinten van, vagyis azt érzi irántam? Ő szakított 4 hónapja, de még mindig keres szinte minden nap mert elvileg barátok vagyunk.
2015. dec. 3. 20:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyankor szinte tálcán kínálja nekem az élet. A legijesztőbb az volt, amikor 2 hete elmentem bulizni, akkor már napok óta vonzottam egy pasit, így teljesen biztos voltam benne, hogy ott lesz, már éreztem a jelenlétét stb., erre megjelent az exem, akiről 100 %- ra tudtam, hogy nem vagyunk egy városban és egész éjjel velem volt. De nagyon durván.... Ölelgetett, a kabátját odaadta, inkább szinte megfagyott stb., mindezt barátságra fogva. És tényleg, mindig ilyenkor ilyen. Talán azt érzi, amit én az iránt a pasi iránt akit vonzok...
2015. dec. 3. 20:34
 2/9 anonim válasza:
100%
Bár csak nálam is így működne ha működne..
2015. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Ha összejön neked ne felejtsd el elkérni a rezgésszámát. :'D
2015. dec. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hogyan gyakorlod?
2015. dec. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Legoman ***** válasza:

Azért, mert lehet, hogy az exed vonzod be az életedbe, mivel valószínű, még ő is érez valamit. Sőt elég nyilvánvaló szerintem.


Ha sokáig voltatok együtt, és jó volt a kapcsolatot, ami lehet, akkor érezheti azt, amit te.

2015. dec. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem számít anynira a rezgészszám...nezd meg a Titok filmet...úgy kell agyban godnolnod hogy amit nagyon akarsz azt már úgy kezeled , hogy megvan és boldog vagy ettől. Ha csak sóvárogsz az nem jó, mert a tudattal h csak vágysz rá és nincs meg blokkolod a vonzást.

Hidd el , nézd megva filmet. Én sokat használtam...25 évesen van házam, munkám, férjem mert jöttek a lehetöségek..0 segítséggel...csak hidd el , hogy működik és ne legyél türelmetlen...én 17 éves koromtól vártam ..és most megvan..minél nagyobb a dolog annál tovább tart..de jön.

2015. dec. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Konkrétan ezt úgy gyakoroltam, hogy elképzeltem egy pasit, felruháztam tulajdonságokkal amik megfelelnek, és teljesen elhittem (~tudtam), hogy a pasi az enyém. Ezek a tulajdonságok nem teljesen egyeztek meg az exemével, de mivel exemmel jó volt a kapcsolatunk, ezért volt benne persze olyan is. És teljesen biztos voltam benne, hogy jön az a pasi a szórakozóhelyre, őt vártam, néztem az ajtót, hogy mikor lép be... Nem jött. Csak az ex. És az exem pont azért szakított, mert nem volt szerelmes. Mondjuk azóta teljesen más a viselkedése, sokkal jobban törődik velem, mint amikor még együtt voltunk, teljesen más az egész. És ebből az egész vonzás dologból gondolom, hogy talán akkor vele vannak egy szinten ezek a szerelmes érzések, mert ő érzi ezt... Egyébként 1 évig voltunk együtt és leszámítva, hogy nem volt szerelmes, a kapcsolatunk kiváló volt!
2015. dec. 4. 10:46
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon igaza van egyébként, nem sóvárogni kell, hanem kész tényként kezelni, hogy amire vágysz az a tiéd és pont. Pl. tudod, hogy van hol laknod, van egy fehér inged, telefonod, akármi. Ezekről tudod, hogy a tieid. A vágyad tárgyáról is tudni kell ugyanígy, akkor is, ha fizikailag még nem érzékeled! :)
2015. dec. 4. 10:49
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges. Vonzás törvénye nem létezik, ez pusztán véletlen.
2015. dec. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!