Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudatos álmodás, volt már...

Tudatos álmodás, volt már benne részed?

Figyelt kérdés
Nekem kiskorom óta vannak ilyenek, ugyanúgy működnek az érzékeim is pl tapintás,szaglás nemtudom h ezzel mindenki így van e. Emellet nagyon valósághű és úgy érzem mintha vki/vmi siettetne h cselekedjek mertnincssok időm h kontrolláljam .
2015. dec. 21. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Magam is általános iskolás korom óta rendszeresen álmodok tudatosan mindenféle szándékos előkészület nélkül. Mondjuk én a sima álmaimban is birtokában vagyok az összes érzékemnek. A sietség érzése azért van, mert a tudatos álmok legtöbbször közel a felébredéhez történnek, azaz hamarosan véget érnek.
2015. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Párszor volt, de egy ideje nem fordult velem elő.
2015. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gyerekkorom óta csak tudatos álmaim vannak.
2015. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom hogy kell.
2015. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elég ritkán, de előfordul, hogy álomban felismerem, hogy álmodom (általában lebegés vagy a fájdalomérzet hiánya váltja ki ezt a felismerést), és akkor jöhet a "god mode" móka. Megesik, hogy egy nehéz helyzetben meghalok (kicsit úgy, mint az FPS játékokban), és akkor újra egy korábbi szituációban találom magam, hogy megpróbáljam újra. Volt, hogy karók közé zuhantam, vagy elkapott valami szörnyeteg, de ezeket izgalmasnak, szórakoztatónak élem meg, nem rémálomként.
2015. dec. 22. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán. De olyankor is csak a szex vagy az öngyilkosság.
2015. dec. 22. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Volt, csak nagyon kevésben. Azóta sem sikerült. Nappal ellenőrző technika nem működik nekem, a másikhoz meg nem vagyok olyan állapotban/túl nehéz


És a siettetés nálam is megvan. Annyi hogy magamat siettetem mert hogy nehogy felébredjek és addigra meg kell csinálni amit szeretnék :D

2015. dec. 24. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Álmaimra emlékszem , napi 2-3-ra, de sajnos a tudatra ébredés nem megy :(

Pedig nagyon szeretném

2015. dec. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ajánlom a tudatosálom.hu-t:-)
2016. jún. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!