Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tapasztaljátok a Vonzás...

Tapasztaljátok a Vonzás Törvényének működését?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen jelentős dolgokat teremtettetek magatoknak TUDATOSAN?

2015. dec. 22. 11:31
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
50%
Úgy ahogy a hívők hisznek benne, sosem működött. Ahogy már többen leírták, ha van célod és teszel érte akkor lesz esélyed elérni. Akkor sem garantált persze. És itt a legnagyobb átbaszás ugye, mert ha nem sikerül akkor te vagy a hibás. Vagyis áldozathibáztatás, és ez gusztustalan.
2016. jan. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
30%

Én ezt a lepontozást sem értem.

Ha valakinek valami jó, és hisz benne, másnak nem árt vele, miért kell arcoskodni a tudománnyal (gondolom ebben ki is merül a kedves kérdezőnél a dolog:)), meg a szkepticizmussal? Mehetnél a vallás kategóriába is nyugodtan. "Kedves hívek! Ha kértetek valamit az istenektől, megkaptátok? Nem, naugye, háhá"

Remélem mielőbb sikerül kiszabadulni az oviból.

A lepontozott válaszaimhoz, és valamelyik előttem szólóhoz pedig csak annyit fűznék hozza; igen, pszichológia. Ennyi az egész. Neked meg ne fájjon, ha valaki a télapóban, istenben, nyuszikában vagy netán ebben hisz, mert igen, mindegyik hülyeség a maga nemében. És?

2016. jan. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Kedves 8-as, mi ez a könyv ?
2016. jan. 9. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
15%
Aki a vonzás törvényében hisz sikeres ember nem lehet.
2016. jan. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
40%
De az minden bizonnyal egy sikeres ember, aki számára ismeretleneket kritizál az interneten, egy olyan témában, amihez a jelek szerint nem is igazán ért :)
2016. jan. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
53%
Én csak a saját tapasztalatokat tudom le írni.Van egy férfi akivel jóban lettünk már elkezdtünk egymás iránt többet érezni de a sors úgyhozta hogy mégsem jöttünk össze.. Nagyon sokat gondoltam rá és arról ábrándoztam hogy egy nap majd rám ír és hogy össze jövünk,Már majdnem eltelt egy év amikor olyankörülményeket illetve lehetőséget hozott az élet az utamba hogy egy nap rám írt az a bizonyos illető és azóta is együtt vagyunk.Elősször én sem hittem el de valóban működik a vonzás törvénye.Amire vágy azt akarni kell és amit akarsz azt meg is kapod.Ez valóban így van csak lehet hogy nem egyből.
2022. nov. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Én azt tapasztaltam, hogy ha meghallgattam az Aurórától a munkanélküliek dalát, utána 2-szer annyi munkám lett mint addig, és jobbak is. Lehet hogy ezt hívják elengedésnek.

(A dalszöveg arról szól hogy milyen boldog hogy már munkanélküli, végre pihenhet)

2023. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 NTBS ***** válasza:
Néha szoktam tapasztalni. Lehet nem vagyok elég tudatos.
2023. febr. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Fogyás (több, mint 30 kiló), meló amit szerettem volna.

Tétel kihúzás nekem is volt régen, 100-ból húztam ki azt az egyet, amit megtanultam. Valamiért 100%-ig biztos voltam benne, hogy azt fogom kapni, megmagyarázhatatlan, de egy percig sem fordult meg a fejemben, hogy más lesz.

Összejöttem azzal a személlyel, akibe évek óta bele voltam zúgva... Pár randi, néhány alkalommal szex, sajna nem tartott sokáig. Igazából inkább szexkapcs volt, de nagyon jó volt.


Mostanában nem igazán foglalkoztam agykontrollal, de ideje lenne újra elkezdenem. Rámférne, mert a 2023-as év eddig borzalmas. Egyszerűen annyi negatívum ért alig másfél hónap alatt, hogy borzasztó.

2023. febr. 18. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!