Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet elérni, hogy ne...

Hogyan lehet elérni, hogy ne érdekeljen, hogy mások mit gondolnak rólunk?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 22:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10%
Rövidtávon: pia. Hosszabb távon: keménydrog. Leghosszabb: gyakorin ezó kategóriába kérdéseket feltenni.
2015. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
nem tudom, en igy szulettem. A vilagon kabe 4-5 ember van akinek a velemenye valoban erdekel. A tobbieket meg lexarom.
2015. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Kinek akarsz megfelelni? Kinek akarsz boldognak látszani?MAGAD miatt cselekedj,magad miatt tedd amit teszel.TE vagy az érték,a többi csak van,él.Engem senki nem érdekel.Nem követem a divatot,nem vagyok bombanő,barátom is csak kettő van.Viszont férjnél vagyok,boldog vagyok,és szabad.Pont azért mert azt teszem amit én akarok.Mindenki a saját házatáján sepregessen először,ha ott minden rendben akkor "nézelődjön" felém.Addig meg azt mond amit akar,mert pont nem érdekel:)
2015. dec. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Engem az zavart, hogy mások (konkrétan a szüleim) előre eldöntötték, hogy én adott dologra úgyse vagyok képes.

Úgy múlt el, hogy nem kötöttem az orrukra a tereimet, hanem szépen egyesével megvalósítottam őket.


Ennek nem csak az lett az eredménye, hogy tényleg nem érdekel a véleményük helyeslésük/becsmérlésük, hanem sikerült jól eltávolodni tőlük.


Szóval nem tudom, hogy az én megoldásom helyes-e. Ha valaki tud jobbat, írja le.

2015. dec. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Nagyjából ugyanaz a"receptem" mint 5ösnek. Célokat kitűzni, elérni, de legalábbis mindent beleadni. És viszonylag távol lenni a szülőktől. A szüleim mindig is másoknak akartak megfelelni, mindig azon agyalnak, h masok mit gondolnak. Mindig másokkal vannak elfoglalva. Nagyon görcsösek. És ezt elég nehéz levetkőzni, ha az ember ebben nő fel. De nem lehetetlen. Eleinte tudatosan figyeltem arra, h ne mindig azon járjon az eszem, h masok milyen véleménnyel vannak rólam. Aztán természetes lett. De ehhez kellett h 150 km-re költözzek a szülőktől, és a barátokkal nagy szerencsém volt mindig.
2015. dec. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Engem már régóta nem érdekel semmi, az legfőképp mit gondolnak rólam. Úgy értem el, h egy napon elegem lett mindenből megtörtem és képzeletbe bezártam mindent a fejembe, azóta semmi nem érdekelt és senki. A suliban sokszor a hátam mögött kibeszéltek, és mivel nem volt se anyám se apám, mivel meggyilkolták őket nem mondhattam el senkinek. Nevelő szülőktől nevelő szülőkhöz kerülve... szóval érted? De egy másik napon kiálltam egy másik emberért és azóta nem érdekel, hogy mit mondanak rólam.
2015. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legfontosabb, mégha érdekel is, hogy soha ne lehajtott fejjel menj el mellettük. Egy tekintett tekintélyt tud parancsolni, mert sok mindent elárul.
2015. dec. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Szánalmas korcsoknak tartom az olyan embereket, akik képesek rosszindulattal kibeszélnek másokat, hogy közben nem is ismerik a másikat.
2015. dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Sok fogadott testvérem is folyton kibeszélt engem a hátam mögött. Egyszer volt olyan is, hogy anyámékat szídta eltörtem a két lábát és kitörtem a karját. Ez még azelőtt volt, h eldöntöttem volna, h többé nem érdekel semmi. Szólval akkor egy szép kis nevelőbe kerültem, ami nagyon hajazott a börtönre, csak máshogyan hívták. Ott kezdett hidegen hagyni a nép szava. :P
2015. dec. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Az új tesóimmal sokszor játszottunk "hogyan kell meghalni" játékot.
2015. dec. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!