Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám elérni hogy ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni hogy ne érdekeljen mit gondol rólam más?

Figyelt kérdés
Sokszot azt veszem észre hogy csak az jár a fejemben hogykinek mi a véleménye
2015. júl. 8. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
szarj le mindent és mindenkit. Nekem bejött, ha akarod kérdezz privártba, teljesen megváltozott az életem
2015. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
100%
Na hány éves vagy bátyám? Figyi... ha valaki emiatt beszól ne kiméld.... de az ember szereti tudni mit gondol rola más..... ez nehéz... egyszerüen ugy csináltam hogy elöször kimondtam ezt és belegondoltam ! tehát mit jelent az? Ha valaki szerint roh@dék vagyok és szembesit vele én fogom és pofánvágom ugy hogy elszédül... de ha tudod mit gondol rolad más és nem mondja ki... akkor az az ember bölcs hogy nem mondja ki mit gondol a véleményét megtartja magának... de... a lényeg hogy ne érdekeljen ez a fő de elérni egyszerüen ne foglalkozz más véleményével... csak ne törödj a véleménnyel ennyi.. tehát a véleményre tegyél magasrol... nyilvan nem sec perc de menni fog... ha pozitiv és elmondja érdekeljen de tudod mit mondok én? akinek megvan a véleménye és pozitiv: mondja el negativ : tartsa meg magának... és amit nem tudsz nem fáj... ne kérdezz rá ennyi.. persze én tudom mi a véleménye rolam mindenkinek akit ismerek és nem törödöm vele, teszek rá... majd kialakul ebbe bele kell csöppenned hogy milyen érzés mert az érzést nem lehet postázni! sok sikert :)
2015. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj érdeklődni magad felől magadnál : te milyennek látod magad ! Legyen magadról saját , reális "képed" és végül még érdekesnek is találhatod mások , rólad alkotott véleményét. Bízz magadban , de ha "kritikát" kapsz , azt sem árt mérlegelni . Elvégre ha olyan hibádra vagy jó tulajdonságodra mutat rá az illető , amivel addig nem szembesítetted magad , illetve fel sem tűnt , akkor az "új ismereteid" önmagadról még hasznodra is válhatnak.
2015. júl. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen

15 L

2015. júl. 9. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!