Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon beleestem egy fiúba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon beleestem egy fiúba, hogy tudnám elérni, hogy érdekeljen?

Figyelt kérdés

Elég félénk lány vagyok. Életemben nem voltam még szerelmes, talán az oviban. :)) Sokszor ránézek, elmosolyodom, aztán, amikor ő is rám néz, egyszerűen, mintha mozdulni sem tudnék... Csak nézünk egymás szemébe, aztán álltalában valahogy elkapom a tekintetem.

Sokszor megyek oda a közelébe. Borzalmasan jó illata van :D lehet, hoy ez is közre játszik. :) Ez annyit jelent, hogy sokszor kimegyek a tanári asztalhoz (ő elöl ül) és akkor olyan jó, hogy közel vagyok hozzá és rám figyel. :)

Facebook-on nem merek ráírni, nsuliban meg a fiúkkal van...

Hogy tudnék beszélgetni vele? Vagy ha ráírok, akkor milyen okból, és hogyan kezdjem?

Előre is köszönöm a válaszokat! ;)


2013. dec. 16. 16:18
 1/7 A kérdező kommentje:
ÉrdekeljeM*
2013. dec. 16. 16:29
 2/7 anonim ***** válasza:
belém is eshetne már valaki :D
2013. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ebben sajnos nem tudok segíteni, de írj, ha gondolod. :D
2013. dec. 16. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:
beszélj vele :)
2013. dec. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Lilaturkiz ***** válasza:
jaj te kis butus irj ram privatba es ugy ahogy tudlak segitlek;)
2013. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tarnolf ***** válasza:

Félénkség ide vagy oda, lépj az ügy érdekében. :D


Írj rá például így: "Szia, mizujs? Mi még nem is beszélgettünk. :)" vagy akármi, kitalálsz majd valamit. ;)

2013. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lilaturkiz ***** válasza:
[link] ITT A VALASZOD! otletet adtal ugyhogy irtam rola egy ciket a bloggomba. KOszi es millio puszi :*
2013. dec. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!