Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi indokolja a Vonzás Törvényé...

Mi indokolja a Vonzás Törvényének működését?

Figyelt kérdés
Összehasonlítva mondjuk az Ohm-törvénnyel vagy Newton törvényeivel.

#vonzás törvénye #vonzás #vonzás-törvény
2016. jan. 11. 09:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
82%

És ha mindketten ugyanannyira akarnak vmit vagy vkit bevonzani??

Pl.egy feleség a megingo férjét de egy boltos csaj is a férjet akarja..na melyiké lesz hol erősebb a vonzàs törvénye??

2016. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%
az ilyen szkeptikus marhák miatt nem lehet értelmesen válaszolni az ezotéria kategóriában... ha úgyse hisztek benne legalább ne kötekednétek azzal aki igen...
2016. jan. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

#12:

Jaj, már :-).

Én csak szeretném megérteni miért hisz benne bárki is. Szerintem ha a reptéren azzal fogadnának, hogy egy új típusú repülőn fogsz utazni, aminek működése hasonlóan tuti módszeren alapul mint a Vonzás Törvénye, mit gondolnál? És miért lenne más az élet bármely más területe?


Pont az a gond a VT-vel, hogy nincsen benne törvényszerűség :-). Teljesen esetleges a "működése".

2016. jan. 11. 12:52
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

#8


De tudjuk azt is.


A vonzás törvénye ott működik tudatosan ahol a tudattalanban lévő különféle tartalmak/"programok" már nem.


Ezt az agykontrolosok (is) előszeretettel hagyják figyelmen kívül.

2016. jan. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazából semmi, ez egy erőt adó hiedelem (bár pszichológiai alapja is van, ha valami foglalkoztat, akkor azokat a dolgokat veszed észre - pl. autósiskolát keresel és egyből feltűnik egy csomó hirdetés, amit azelőtt észre sem vettél). Szerintem nem megmagyarázni kell, hanem alkalmazni, mert hosszabb távon sok "szerencsés véletlen" érheti az embert, ha nyitott tud lenni erre a dologra.


De szerintem ez a hiedelem sokkal jobb annál, mint abban hinni, hogy csak véletlenszerűen történik minden és semmi beleszólásod nincsen a dolgok alakulásába. Ha valóban így lenne, akkor most azonnal elvonulnék remetének valami hegytetőn lévő barlangba, mert nem lenne semmi értelme az életnek.

2016. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
63%

"Tehát aki mondjuk beteg és nem gyógyul, az azért nem gyógyul, mert nem vonzotta be, szóval Ő a hibás."


Igen.


Bár ugye betegség és betegség között is van különbség.

Nem mindegy, hogy nátháról vagy rákos betegségről beszélünk.


De sok olyanról hallani, hogy valaki olyan állapotból gyógyult fel, amiben még az orvosok sem hittek.



"Hogy egy vizsgán mondjuk 25 tételből melyiket húzom ki, annak 1/25 az esélye bármelyikre, nem? Szerintem nem azért húzom ki azt, amelyiket nem tanultam meg, hanem mert pont ugyanakkora eséllyel húzom ki, mint bármelyik másikat. Szerintem."


Igen. Ha matematikai oldalról nézzük. Én matek tanár vagyok, tehát koránt sem áll tőlem messze ez a hozzáállás, de ugye a valóság nem így működik.


A vonzás törvényét valahogy úgy tudnám elmondani, mint a szerelem érzését. Ott is csődöt mond a matematika meg a valószínűség számítás és társai.


"Mi van akkor, ha ugyanazt a dolgot többen akarják egyazon időben bevonzani? Lehet valamilyen eredőt számolni? Vannak "paraméterek?"


Nincsenek paraméterek.


Ha valaki jobban akarja, az kapja meg.


(És itt NEM férjről vagy feleségről van szó.)


Olyat még nem tapasztaltál, hogy egy agyhalott, tutyimutyi, életképtelen valaki kap meg egy munkát, miközben a rátermett meg nem?


Ezt a "törvényt" ne úgy képzeld el, mint egy fizikai törvényt.


Azok vannak és az adott körülmények között mindig működnek.

Ott vannak képletek és kész.


Fizikát még egy majom is meg tudja tanulni, (már ugye az alapokat), de a vonzás törvényét nem mindenki tudja irányítani, vagy hogy is írjam.

2016. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

pont ezaz, hogy amíg indokokat keresel csak, addig nem is fogod megérteni.

mondanám hogy próbáld ki, de nagyon vvalószínű hogy nem működne nálad a hozzáállásod miatt, vagy ha igen akkor szimpla szerencsének fognád fel.

2016. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Mikor még először olvastam erről, egyáltalán nem szkeptikusként álltam hozzá, hanem bizakodóan, és tényleg hittem az egészben, mondván egy miért ne érné meg kipróbálni. Nem sokkal hogy elkezdtem alkalmazni csörgött is a telefonom, egy régi ismerős ajánlott egy jó üzleti lehetőséget. Mint később kiderült, csak egy gátlástalan ügynökbe futottam bele. Hát ennyit a vonzás törvényéről. A vonzás törvényével az az ember "vonzotta" csak be a sok pénzt, aki könyvet meg filmet csinált ebből az egész hülyeségből, és lekaszírozhatta az ebben hívő birkák pénzét.
2016. jan. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

#17:

persze hogy keresem a magyarázatot. Ez a normális. E nélkül nem jöttünk volna le a fáról :-). De ez a dolog "be van oltva" vizsgálódás ellen.

2016. jan. 14. 19:50
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

Nincs beoltva vizsgálódás ellen semmilyen jelenség az univerzumban.Azonban a vizsgálódáshoz teljesen nyitott elmére van szükség.Értem ezalatt,hogy elvárásoktól mentesen fókuszálni arra,amit vizsgálsz.Ha az elmédben már eleve elvárás van-akár az,hogy működik valami,akár az,hogy nem-azzal már bekorlátoztad a tiszta megfigyelés lehetőségét.

A vonzás törvényét vizsgálni nagy feladat.Egyrészt,mert néhányan "ezomaszlag" formájában, pénzkereseti céllal tálalják,és a legtöbben itt el is akadnak,mert rögtön megalkotják róla a véleményüket:"marhaság" vs. "igen,most aztán megoldódik az életem".

Azonban ha valóban érdekel a téma,szánd rá az időt és az energiát,és hatolj egy réteggel lejjebb,aztán még lejjebb,és tovább,a gyökeréig.Ott aztán látható,ahogyan a kvantumfizika találkozik a Védákkal.Szánj rá időt,energiát,és tartsd tisztán az elmédet az előre legyártott ítéletektől,és választ találsz a kérdésedre.A GYK keretein belül ennyit lehet korrekten válaszolni arra,amit kérdeztél.

2016. jan. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!