Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi indokolja a Vonzás Törvényé...

Mi indokolja a Vonzás Törvényének működését?

Figyelt kérdés
Összehasonlítva mondjuk az Ohm-törvénnyel vagy Newton törvényeivel.

#vonzás törvénye #vonzás #vonzás-törvény
2016. jan. 11. 09:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Így kellene ötösömnek lennie a lottón :-). Mármint, hogy előkerült Mr Kvantum :-). Csak idő kérdése és jön a kétrés kísérlet, meg az összefonódott fotonok esete :-).

Köszi, feldobtad az estém!

2016. jan. 16. 17:27
 22/23 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőmnek volt egy borzasztóan parás nyelvtan tétele az érettségin. Annyira nem akarta kihúzni, hogy kihúzta kisérettségin, javító feleleten és emelt érettségi szóbelin.
2016. febr. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Nekem sikerült, én hiszek benne.

De ezt nem úgy kell elképzelni, hogy jajj holnap nyerjem meg a lottót, de pozitív vagyok és paff megkapod, vagy hogy Józsika szeressen belém, és belém szeret.

Szerintem nem elég csak kérni, adni is kell!!

Szerintem sokaknak azért nem sikerül, mert hiába mondják, hogy sikerülni fog, tudalatt mégis bennük van a félelem hogy mi van ha nem. Pedig működik, de idő kell ahhoz hogy átformáljuk a gondolkodásunkat.

2016. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!