Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ismertek valami megoldást az...

Ismertek valami megoldást az alábbi problémára?

Figyelt kérdés
Évente legalább egyszer begyullad a mandulám. Mint éppen most is. Már múlt héten is próbálkozott, de akkor hamar abbamaradt, most pedig újra rázendített, és jobban fáj. (Tudom, jobban oda kellene figyelni a vitaminbevitelre is...) Nem tudom, mennyire hisztek a betegségek lelki okaiban, de ha most elolvasom, gyakorlatilag tök aktuális. "Valami nyomasztó dolog, amit nem akarok lenyelni" meg "Értetlenség vesz körül"... Van esetleg ötletetek arra, hogyan tudnám rendezni magamban az ilyen dolgokat? A mandulaműtéttől azért tartok, mert egyrészt elképzelésem sincs, mikor tudnám az évben 2+ hétre kivonni magam a forgalomból, magándokinál ráadásul iszonyú drága, és nem akarom azt sem, hogy eztán a tüdőmre menjen rá minden betegség... Van erre valamiféle vezetett meditáció, ami feloldja bennem az ilyen problémákat? Köszönöm!

2016. febr. 10. 07:46
 1/7 anonim ***** válasza:

a kérdésedre nem tudom a választ- talán valaki más. De ez bevált alább a 2.válaszban leírtam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__17147..

2016. febr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :) sajnos nem a tüneti kezelésre keresem a megoldást, az okokat szeretném megszüntetni ;)
2016. febr. 10. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Vezetett meditáció...a mandulára...B+!!!!


Vetesd ki! Majd keress fel egy pszichológust,te kis spirituális utazó.

2016. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fish1 ***** válasza:
Ha leírod konkrétan, hogy milyen problémáid vannak (mit nem tudsz lenyelni, stb.), akkor valószínűleg tudok segíteni abban, hogy hogy tudsz túllépni rajta.
2016. febr. 12. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Icus47 válasza:
100%
Fölösleges A MŰTÉT ha az ok megmarad. Én is hiszem a betegségek lelki eredetét, de tudnod kell azt is, hogy a mandula egy "bástya" ami védi a szervezetet a különböző betegség támadásoktól.
2016. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A betegségeknek lehet lelki oka, de ez nem jelenti, hogy nem kétirányú útról van szó. A testet megbetegítheti az elme, de megbetegíthetik külső tényezők is.

A mandulagyulladás, főleg ha rendszeres, nagy valószínűséggel egy korábbi kórokozó folytonos lappangását jelzi valahol a nyirokrendszerben. Ha normálisan eszel, nem a vitaminokkal van a baj. Mindenképpen jót tenne egy teljes vérkép, amikor épp nincs bedurranva a mandulád. Az általában jelzi, ha valami lappang.

Az ilyen betegségek azt is jelezhetik, hogy egy látszólag nem ide tartozó szerv nem megfelelően működik. Nedves, hideg jellegű betegségeknél ez gyakran a vese.

Amíg nem tudod a pontos okát, hiába meditálsz, vagy alkalmazol különböző csodagyógymódokat, nem lesz eredmény, és csak az önbizalmadat rongálod.

Amikor gyulladás van, akkor citromfű-kamilla teakeveréket igyál rá, mondjuk naponta két alkalommal, és ha tudsz, akkor egy-egy kanál mézet. Ez nem szünteti meg az okot, de élhetőbben leszel, amíg keresed az okát.

Próbálj utánanézni, hogy a nyirokkeringéseddel, veséddel nincs e valami probléma, vagy nincs e enyhébb autoimmun betegséged, mint például allergia. Ezek okozhatnak hasonló problémákat.

2016. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugy tudom a betegséget el kell kepzelni valami alakzatnak es azt összetörni zuzni megsemmisiteni kb minden éjjel félàlomban v reggel mig kómás vagy
2016. márc. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!