Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Lehetséges hogy valóságszerű...

Lehetséges hogy valóságszerű legyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok!:) Olyan kérdésem lenne, hogy lehetséges -e hogy alfa állapotban agykontroll segítségével egy adott dologra gondolva, olyan érzés legyen, mintha átélném? Hogyha igen akkor hogyan?

2016. márc. 2. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Agykontrollal ez nem érhető el. A teljes érzékcsalódás állapotát nem tudod előidézni.
2016. márc. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoval tudatos alomba szeretnel kerulni, automatikusan alfabol tudatosan? Elvileg lehetseges, nem?
2016. márc. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A tudatos álom tapasztalata nem valóságszerű, csak szabadabb mint egy rendes álomé. Sem az érzékszervek, sem a környezet nem teljesek. Teljesen valóságos illúziót tippre még hipnózissal sem lehet generálni.
2016. márc. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Lehetséges! Nem értek egyet az előttem válaszolóval, hiszen a tudatos álom éppen arról szól hogy valamilyen szinten az ember tudatos alvás közben. Én régóta foglalkozom ezzel, és bizony volt már hogy alvás közben tudtam hogy álmodok, és kedvem szerint "váltogattam" az álmok között, és meg kell mondanom hogy reggel minden egyes pillanatra emlékeztem, és arra is hogy hány "álmom" volt (idézőjelbe, hiszen az álmom folyamatos az egész éjszaka alatt, tehát egy álom van csak a benne történő dolgok változnak)

És 21 úgy mondom helyzetben voltam álmomban azon az éjszakán, és mind teljesen különböző történet volt, amiket én, tudatosan választottam..

Az álomról pedig köztudott hogy valósághű, meg sem tudod különböztetni egy valós helyzettől! Tehát IGEN! Lehetséges átélni az érzést/körülményt meg tapsztalni, és ez biztos hogy lehetséges, higgy nekem!

Ez a módszer nekem már többször is bevált, itt a link: https://www.youtube.com/watch?v=3RZsdDRiQ4I

Annyival kiegészíteném hogy nekem elalvás előtt is bevált már, de a legfontosabb hogy ne keseredj el, és ne hagy azonnal abba ha ma nem sikerül! Addig próbálgasd amíg nem fog sikerülni! Fog! De nagyon sok jó tippet találhatsz ha beírod hogy tudatos álom a google-ba.. Sok sikert! :)

2016. márc. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vajon a sok drogos a májkárosító hatás meg a szervezet romboló hatása miatt nyúl drogokhoz vagy azért amit itt leírsz, annak átélése végett? Persze mindenki maga dönti el, hogy épeszű emberként a valóságot akarja-e megélni vagy egy álomvilágban akar lenni ebben az olyan nagyon nagyon rövid kis életkében. Szerintem ne gondolkozz ilyen f_a_sz_s_á_g_o_k_o_n , inkább örülj hogy az életben nincsenek olyan problémáid ami miatt komolyan kéne agyalnod és nem ilyesmin.
2016. márc. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!